Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avstrijski morilec je bil športni strelec
#1
Bodo sosedi sledili vzgledom in planili na prvo žogico?

Nove podrobnosti družinske drame v Nemčiji: morilec je bil športni strelec
https://novice.svet24.si/clanek/novice/c...ni-strelec
Odgovori
#2
A jaz kaj narobe vidim, Rot am See, Baden Wurtemberg... Nemčija?
Skratka, tole bo huda pizdarija. Če bereš nemške članke se kuj najdejo naslovi da je treba bolj resno obravnavati problematiko strelskih klubov v povezavi z zakonom o orožju. Vsepovsod z veliko napišejo da je bil športni strelec, da je imel vse papirje, skratka, očitno obstoječa zakonodajaa ni ustrezna. Že tako so na NEmci na kratki špagi, tole pa ima potencial za dodatne prepovedi...
Odgovori
#3
Sorry, meni je to vse tako blizu, da jih jemljem kot sosede... Drugače pa je bilo samo vprašanje časa, kdaj se bo to zgodilo. Velika verjetnost je, da bodo to izkoristili, planili in poizkušali naredili iz takega primera posplošitev. Vsaj zgodovina nas tako uči...
Odgovori
#4
lahko bi rekli končno; da bodo lahko globalni mediji širili strah pred legalnim orožjem in tako omogočili NWO da doseže kar si je zadal...
kdor čaka dočaka
Odgovori
#5
Mene pa hipotetično zanima, če na primer policist, ki je tudi športni strelec in trenira jiu jitsu, stori umor v prvem primeru s strelnim orožjem, v drugem pa z golimi rokami.
Ali je umor v prvem primeru s strelnim orožjem storil kot policist ali kot športni strelec?
Ali je umor v drugem primeru z golimi rokami storil kot policist ali kot športni borilec?
Odgovori
#6
(25-01-2020, 12:45)matjaz43 Napisal: Mene pa hipotetično zanima, če na primer policist, ki je tudi športni strelec in trenira jiu jitsu, stori umor v prvem primeru s strelnim orožjem, v drugem pa z golimi rokami.
Ali je umor v prvem primeru s strelnim orožjem storil kot policist ali kot športni strelec?
Ali je umor v drugem primeru z golimi rokami storil kot policist ali kot športni borilec?
Glavni argument anti-gun uradnikov je v tem, da če bi imel športni strelec namesto pištole pikado, potem se takšni 'strašni' zločini ne bi dogajali. Ker človeško življenje je za njih seveda neprecenljivo. Razen preko 300 samomorilcev letno in ne vem še koliko splavov zraven. Njih naj kurec gleda, a ne, ker oni pač ne štejejo.

Vse skupaj je za normalnega človeka itak noro, a problem je v tem, da je normalnih ljudi vedno manj, saj jih oni zgoraj s pomočjo MSM in ostalih sredstev uspešno spreminjajo v navadno mukajoče govedo.
Odgovori
#7
Sprašuješ neumnosti , tudi primeri raznih treniraninih pretepačev, ki so koga ubili so se vedno razpisali kako oh in sploh je bil borec te in te veščine tako, da je škoda pretiravat , enako se bi pisalo če bi kak voznik formule ali relija pijan povzročil nesrečo z smrtnimi žrtvami vedno na prvi strani pisalo da je športni voznik tak in tak.
Ni treba preveč iskat zarote v vsakem vogalu.
Odgovori
#8
Slisal prej na AT radiu... zelo poudarili, da je bil sportni strelec :(
Odgovori
#9
Mr.T nisi dobr poštekal mojga vprašanja.
Odgovori
#10
Čakam dan, ko bodo prepovedali avtomobile zaradi pijanega človeka, ki je povzročil hudo nesrečo z avtomobilom.
Odgovori
#11
(25-01-2020, 18:17)zan89 Napisal: Čakam dan, ko bodo prepovedali avtomobile zaradi pijanega človeka, ki je povzročil hudo nesrečo z avtomobilom.
Zaman čakaš. 
Postavka avto in gorivo proračun polnita z bistvenimi količinami, strelci v primerjavi s tem nismo niti D od drobiža v primerjavi s prej omenjeno proračunsko injekcijo.
In skozi te oči se še kako gleda... Če bi strelci vsako leto prispevali milijardo dve tri ali še kaj bi nam celo žive tarče nastavljali če bi jih rabili.
Odgovori
#12
(25-01-2020, 16:20)matjaz43 Napisal: Mr.T nisi dobr poštekal mojga vprašanja.

Čist razumel a vprašanje je zgrešeno, saj bi etiketo dal prvi poročevalec večin pa je pač kopirala ,kak bi pa še kaj svojega dodal ,etiketa bi bila tista ,ki ima večji učinek zelo vrjetno bi bilo poročilo naslovljeno z policist .

Kot sem omenil si folk preveč domišlja , da je vedno povsod zadaj kak štrašen načrt .
Odgovori
#13
Tudi uporaba alkohola počne neumnosti, (alkohol sam ni nevaren) pa ni prepovedan
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#14
Prosim, ne zacet spet z raznimi neumnimi primerjavami....
Odgovori
#15
Ah, človek ni bil pri sebi. Ali pa je psihopat. Če se mu je že toliko nabralo in ker očitno nima neke socialne empatije, bi itak naredil, kar se je namenil, bi kupil orožje na črno ali pa bi jih s sekiro.
To nima veze s športnim strelstvom. Kot sem že enkrat napisal, ubija človek, ne orožje !
Odgovori
#16
glede na zadnje strelske novice bi jaz podal svoje misli.ljudje gledajo novice in vidijo da kar koli kdo dela protizakonitega ni nobenih pravnih posledic in potem vsi pisejo v komentarjih kako bi treba te ljudi resit muk in metek je ena od resitev problema poleg golega otoka. prisel je cas ko bodo ljudje zaceli razmisljat bolj v stilu NEBO MENE NIKI JEBAL in takega razmisljanja se vsi lahko upraviceno bojimo.vendar po drugi strani tudi zrtve teh strelcev niso nedolzne saj vsi danes mislijo da jih scitijo zakoni in da lahko delajo kar koli hocejo .problem je da EGO samo boli in v povezavi z psiholoskimi motnjami trajnimi al zacasnimi se lahko konca kot se je. tudi na forumu smo zasledili uporabnika ki je rekel da uziva v anonimnosti in se boji za svojo varnost na streliscu (torej podjebava(storilec) vendar ve da lahko hitro nadrsa(rata zrtev) ampak v novicah bi pisalo samo zadnje prvo se spregleda) .zato bom rekel razmislite kako bi radi da do vas obnasa v zivljenju in dajte tako delat z drugimi. psiholosko stanje ljudi se slabsa in eu to ve zato tudi taki zakoni ki omejujejo vse kar je nevarno (velika britanija) vendar dvomim da jim bo ratalo saj je cloveska neumnost brezmejna.lpm
Odgovori
#17
Ta debata se vleče že od pamtiveka, pa saj ni prvi primer in se spomnim kako so grozili, da se bo prepovedalo vso bivše vojaško orožje ki je zdaj B kategorije, dovolilo pa le posebej izdelano orožje za športne namene, oziroma malo da ne le zračke.
Ko sem pred leti za prvi maj govoril z zeleno bratovščino, (so bli že malo nadelani), se je ta obilnejši med njimi samo zasmejal, zamahnil z roko in rekel "Bomo šli kupit orožje od prve roke za polovično ceno".
To tudi možje na stolčkih vejo, da s tem podpirajo črni trg in posedovanje orožja, ki je zdaj kategorija A.

Podobna zgodba pa je tudi z narkotiki, če bi jih legalizirali bi bil to hud udarec na preprodajalce in razne kriminalne združbe, ampak na koncu ima vedno nekdo za tem korist, tako kot tudi v našem hobiju.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)