Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.PP SZPS 2021 – PCC
#1
Smile 
Včeraj odpokali prvo letošnjo SZPS tekmo, bravo organizator SD Tržič in SZPS Clap , odlične proge, ravno prav zahtevne za uvod, ter seveda hvala vsem za odlično družbo. Emti Covid, pa da se čimprej vse obarva v zmajčkove barve , da krenemo na polno Nova Gorica, Agna, Javor, Senovo, ... .

Če ima kdo kako slikco, naj jo kar prlima.
Odgovori
#2
Se strinjam. Luštna tekma in dobra organizacija. Thumbup
administrator / Strelec.si
Odgovori
#3
Kako na polno...polno bo ko bo vsak prijavljen na tekmo tudi sprejet, sam sem Gorico plačal že zdavnaj pa zgleda da ne bom sprejet na tekmi...
Se bo potrebno pobrigat da bomo tekmovalci na tekmo sploh sprejeti ne zavrrnjeni...

To da čakaš za računalnikom prijave da se odprejo, tudi ni način. Pray
Odgovori
#4
Hja , Jabolko jaz tud ne morem na tekmo DP puška. Se prijavim, plačam, a na tekmo ne morem, ker mi neka bistra Barbara skoz piše da sem bil na čakalni listi, ampak jaz vem, da to res, ko sem se prijavil je bilo vsaj pol squodou praznih.
Odgovori
#5
To nas je bilo več...bilo je dvomestno število odprtih prijav za Gorico. Se prijavil in isti dan plačal. Padel v čakalno listo
Zato sem se kr odjavil.
Odgovori
#6
Vem vem v čakalno padeš tudi če pokritiziraš zvezo pa predsednika...
Meni je nekdo hotel prepustiti mesto, ker ne more na tekmo pa ne gre več tako kot je bilo do sedaj
in kar je zanimivo o tem izveš po ovinkih.
Človek se more odjavit ne pri organizatorju ampak pri zvezi, slednja pa pol da na tekmo prvega iz čakalne vrste.
Tako je po novem...da pa bi bil kak seznam ali čakalna dostopen da ga lahko spremljaš o ne to pa ne.
Pol ne morejo mutit.
No osebno se tudi sprašujem kakšno državno prvenstvo puška risanica je to
da se tekma omogoči samo določenemu številu tekmovalcev... Pray
Odgovori
#7
(07-05-2021, 22:41)jabolko Napisal: Vem vem v čakalno padeš tudi če pokritiziraš zvezo pa predsednika...
Meni je nekdo hotel prepustiti mesto, ker ne more na tekmo pa ne gre več tako kot je bilo do sedaj
in kar je zanimivo o tem izveš po ovinkih.
Človek se more odjavit ne pri organizatorju ampak pri zvezi, slednja pa pol da na tekmo prvega iz čakalne vrste.
Tako je po novem...da pa bi bil kak seznam ali čakalna dostopen da ga lahko spremljaš o ne to pa ne.
Pol ne morejo mutit.
No osebno se tudi sprašujem kakšno državno prvenstvo puška risanica je to
da se tekma omogoči samo določenemu številu tekmovalcev... Pray

To bo varianta kdor ni z nami je proti nam najbrż    Think
Odgovori
#8
(07-05-2021, 22:41)jabolko Napisal: No osebno se tudi sprašujem kakšno državno prvenstvo puška risanica je to
da se tekma omogoči samo določenemu številu tekmovalcev... Pray

takšna, ki je bila organizirana v okviru korona ukrepov, kjer predpisujejo koliko ljudi je lahko naenkrat v squad in koliko se jih lahko sreča na tekmi. Vem, kozlarija ampak takle mamo...
Odgovori
#9
Lepo narejena tekma, tekoče in zabavne proge, bravo organizator.
Odgovori
#10
Dejva reči tako kot je... lepo narejena tekma, fajn da so bili lepilci ampak roko na srce, so to vse prej kot tekoče proge. Mini tarče, sami vogali, streljanje skozi okna in kup no shoot. Če imaš tekmo kjer redko vidiš HF nad 5 je to vse prej kot tekoče.
Za povrhu pa zelo zanima kaj je Maks pogruntal, da ima na progi 1 čas 12.93, Martin 21.93, vsi ostali pa od tle dalje... razen če je spet problem v merjenju časa ali vnašanju rezultatov.
Odgovori
#11
(08-05-2021, 22:06)Kristian Napisal: Dejva reči tako kot je... lepo narejena tekma, fajn da so bili lepilci ampak roko na srce, so to vse prej kot tekoče proge. Mini tarče, sami vogali, streljanje skozi okna in kup no shoot. Če imaš tekmo kjer redko vidiš HF nad 5 je to vse prej kot tekoče.
Ja sej..., tut avtoceste niso povsod :)
Odgovori
#12
Še vedno mislim, da so bile proge tekoče, relativno nizek HF pripisujem svojim napakam.
Odgovori
#13
(08-05-2021, 23:43)Ljutica Bogdan Napisal: Še vedno mislim, da so bile proge tekoče, relativno nizek HF pripisujem svojim napakam.

No tudi lastne napake so krivda inskega HF  drži  Dance
Je pa tudi pokazatelj kako tekoča je postavitev. In po teh bi reku, da ni bla šprint tekma  Bow
LP
Janez Jereb 

P. S. Ljutica alias???
Odgovori
#14
(08-05-2021, 23:43)Ljutica Bogdan Napisal: Še vedno mislim, da so bile proge tekoče, relativno nizek HF pripisujem svojim napakam.

 Ljutica...Proga je lahko kratka, srednja, in dolga...ipsc ne pozna tekočih prog...kar neki. Pray

(08-05-2021, 22:06)Kristian Napisal: Dejva reči tako kot je... lepo narejena tekma, fajn da so bili lepilci ampak roko na srce, so to vse prej kot tekoče proge. Mini tarče, sami vogali, streljanje skozi okna in kup no shoot. Če imaš tekmo kjer redko vidiš HF nad 5 je to vse prej kot tekoče.
Za povrhu pa zelo zanima kaj je Maks pogruntal, da ima na progi 1 čas 12.93, Martin 21.93, vsi ostali pa od tle dalje... razen če je spet problem v merjenju časa ali vnašanju rezultatov.

Vnašanje rezultatov...12,93 ali 21.93 risanke spet.  Dumb
Odgovori
#15
Ljutica...Proga je lahko kratka, srednja, in dolga...ipsc ne pozna tekočih prog

Kako da ne?
Odgovori
#16
Gospodje ne jezite se, napisal sem le o svojih občutkih in nisem pomislil na stanje zamer in krhko ravnotežje paktov, pa tudi tehnične analize HF nisem želel načenjati. Zaenkrat sem za vsako tekmo, ki mi je bila všeč to tudi napisal, ne glede na to, kdo oziroma kateri klub jo je organiziral.
Odgovori
#17
(09-05-2021, 10:21)Ljutica Bogdan Napisal: Gospodje ne jezite se, napisal sem le o svojih občutkih in nisem pomislil na stanje zamer in krhko ravnotežje paktov, pa tudi tehnične analize HF nisem želel načenjati. Zaenkrat sem za vsako tekmo, ki mi je bila všeč to tudi napisal, ne glede na to, kdo oziroma kateri klub jo je organiziral.

Ljutica za predsednika  Dumb
Odgovori
#18
No, da bodo tudi drugi lahko pogledali rezultate, dodajam link na Practiscore: https://practiscore.com/results/new/134801

Glede proge 1 sklepam da je prišlo do pomote pri vnašanju rezultatov (12,96 <--> 21,96), če pa je Maks res tako izjemno odšprintal, pa samo kapo dol. ;) Vsekakor pa v primeru napake to kar občutno spremeni rezultate, vsaj tja do 6. mesta. Kakorkoli, čestitke vsem. Clap

Sam sem še najbolj zadovoljen zaradi dejstva da se moj pred kratkim kupljeni Scorpion odlično obnese, predvsem pa zanesljivo dela. V kratkem bo na to temo malo obširnejši članek na portalu. Grin
administrator / Strelec.si
Odgovori
#19
Tudi sam razmišljam o nakupu scorpiona, tako da veselo pričakujem tale članek Dance
Odgovori
#20
(09-05-2021, 18:41)cugalord Napisal: Tudi sam razmišljam o nakupu scorpiona, tako da veselo pričakujem tale članek Dance

Je bilo že zdavnaj vse povedano o njem
ena redka pcc puška ki dela in se ne kvari.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)