Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SREČANJE STRELCEV ZSČ - Mlake pri Vipavi - 12SEP2020
#1
Vabljeni na srečanje strelcev ZSČ, ki bo potekalo na strelišču SV Mlake pri Vipavi, dne 12. septembra 2020.
Več informacij pa v priponki.

Zaradi trenutne situacije s COVID-19 spremljajte to štreno, kjer bodo objavljene morebitne spremembe, če do njih pride.


Priponke
.pdf   Vabilo na strelsko srečanje 12SEP2020.pdf (Velikost: 232,93 KB / Prenosi: 760)
Odgovori
#2
Mesta se pridno polnijo... V kolikor situacija ostane nespremenjena, smo omejeni na 50 mest, vključno z organizatorji.
V kolikor bo prijavljenih več strelcev, bomo upoštevali seznam prijav po časovnem redu, tiste, ki pa se tokratne bodo mogli udeležiti, pa bomo upoštevali prioritetno pri naslednjem srečanju, ki bo v oktobru in je že na koledarju.

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#3
Dobijo ( dobimo) tisti viška obvestilo, da se ne peljejo ( peljemo)  na  Mlake 12.9 ?

Malo nerodna situacija, da si vzameš soboto, prevoziš silne kilometre, potem pa ne moreš streljati zaradi " omejitve na 50 oseb".
Je omejitev 50 oseb z sodniki, redarji , organiuatorji po disciplini streljanja  ali za cel strelski poligon Mlake, za vse strelske disciplone ?

Hvala za odgovor.
Odgovori
#4
...dobro bi bilo obvestiti prijavljene udeležence, 
ki imajo pravico pripustitve na tekmo...
hrib48
Odgovori
#5
Verjamem, da ima organizator veliko dela in skrbi okoli tekme, št. udeležencev, itd, itd...

Da pa še malo dodam "popra":

Zakaj bi imeli tisti, ko so za prijavo potrebovali 3 tedne " cincali mincali" ( kolikor sem razumel obvestilo organizatorja, kvota še ni zapolnjena) in bodo tokrat 12.9 " viška" , v oktobru prednost ?!
Če bo prepoved druženja oktobra še veljala, se napiše v vabilo: prostih je xx mest. Zdaj bodo pa teoretično oktobra imeli prednost " zamudniki" septembra ?
Zainteresirani za udelžbo se prijavijo zelo hitro, v nekaj dneh. Če je število omejeno na xx, je toliko prostih mest in pika.
Odgovori
#6
Pozdravljeni!

Prijave na dogodek so zaprte, tako da tisti, ki ste prijavo oddali, lahko pridete in nastopite.

Rad bi vas pa opozoril na nekaj stvari:
-zaradi trenutnih razmer podelitve medalj žal ne bo
-strelci lahko prizorišče zapustijo takoj, ko odstrelijo svoje kategorije, da se na območju zadržuje čim manj ljudi
-tisti, ki ste člani območnih ali interesnih združenj Zveze Slovenskih Častnikov boste ob registraciji predložili dokazilo o članstvu (članska izkaznica ZSČ...)

Vse dodatne informacije lahko dobite na mailu mdemsar at gmail.com ali sdlivade at gmail.com
Odgovori
#7
Lep pozdrav vsem skupaj
Pri prijavi vas lepo prosim da se obnašate v skladu trenutnih razmer, primerna razdalja, prijava in brez komplikacij.
V kolikor imate vprašanja to storite na 040 438 914 ali sdlivade@gmail.com , mdemsar@gmail.com.
Na prijavnem mestu bo izobešen A4 seznam strelskih mest in izmene. Po končanem strelskem delu vas naprošam da takoj zapustite strelišče, objava rezultatov bo na strelec.si. Danes zaključujem z kalkulacijami in spremembe niso več mogoče.
hvala

Vodstvo organizacije
Odgovori
#8
Bom prvi pohvalil organizatorje in tekmo. Kljub zahtevnim razmeram lepo izpeljana tekma.
Odgovori
#9
Še ena pohvala za tekmo v " nemogočih razmerah".
Super, pridemo spet oktobra 2020.
Odgovori
#10
Se pridružujem kolegom. Dobro organizirano, dobro izpeljano. Tudi nemogoče vremenske razmere (burja) so lepa izkušnja!
Še enkrat hvala in... se vidimo naslednjič.
Odgovori
#11
Pozdravljeni, na povabilo mojega (strelskega) kolega Jakacirnik, sem se prvič udeležil tekme, kaj naj rečem, zelo navdušen,sem se okužil (pa ne z korono, da ne bo pomote??) sem dobil voljo za  bodoče udeležbe-tekme.. vremenske razmere po moje, kot se za Primorsko spodobi?, organizatorju pa vse pohvale za izpeljavo le te, se vidimo oktobra, lp
Odgovori
#12
No, ni bilo vse tako super. Streljanje na 300m je odpadlo, ker je burja trgala tarče. Kot da v Vipavi niso vajeni burje...
Odgovori
#13
Tekmovanje,

prvo pravilo je poštenost tekmovalcev kar pomeni,
enake pogoje, 

brez naslona je BREZ naslona,
odprti merki so ODPRTI,

torej sodniki morajo opraviti svoje delo korektno

strelski pozdrav hrib48
Odgovori
#14

.xlsx   Skupni rezultati 12.9.2020.xlsx (Velikost: 83,81 KB / Prenosi: 316)

Lep pozdrav vsem skupaj
Na vrsti so rezultati, tisti ki so streljali in je sodnik prinesel na pregled so v objavi, zelo veliko vas je takih, ki niste odstreljali prijavljene discipline izjemoma je 300m sniper katera je preklicana iz preprostega razloga (v globini strelišča je burja skoraj 2x močnejša kot na strelski liniji ali na 100m - to informacijo lahko preverite pri upravniku strelišča).
Strelci z istim rezultatom imajo v celici pojasnilo (Excel)
Hvala vsem za udeležbo in čestitke vsem za izredno dobre rezultate glede na pogoje streljanja.

vodstvo organizacije

A ja da ne pozabim dobro poglejte rezultate in odločitve sodnikov "podstavek ali ne"  S-sniper
Odgovori
#15
V burji mi ni šlo najbolje, me zanima kako bi bilo, če bi pihal jugo. Čestitke vsem, ki jim je v teh razmerah uspel dober rezultat in pohvale ZSČ Ljubljana in SD Livade za organizacijo tekme. A je inšpektor ugotovil kake nepravilnosti ?
Odgovori
#16
(13-09-2020, 11:44)hrib48 Napisal: Tekmovanje,

prvo pravilo je poštenost tekmovalcev kar pomeni,
enake pogoje...

tudi vremenske?
Odgovori
#17
Za enkrat dobro kaže, napake se dogajajo, zelo malo profesionalcev imamo, to kar imamo moramo biti zadovoljni. Moji pomočniki so naredili nekaj majhnih napak, katere poskušam popraviti takoj po reakciji strelcev. V kolikor imate pripombe se izjasnite, ne bom zameril. V soboto je moje in od Demšarja delo bilo na nožu, pa kljub temu smo speljali do konca, veliko neizkušenega kadra a delali smo s srcem. Prosim ni potreba žaliti nobenega za radi kiksa ali podobnih stvari, potrebno je samo zaprositi za ponovno štetje in bo storjeno. Jaz se čudim da smo speljali to tekmo do konca a ne kako je nekdo napačno preštel tarčo. nekaj je popravljeno in če bo potreba bom še popravljal.

.xlsx   Skupni rezultati 12.9.2020.xlsx (Velikost: 83,75 KB / Prenosi: 268)
Odgovori
#18
[attachment=15475 Napisal:malke pid='182205' dateline='1600002059']Za enkrat dobro kaže, napake se dogajajo, zelo malo profesionalcev imamo, to kar imamo moramo biti zadovoljni. Moji pomočniki so naredili nekaj majhnih napak, katere poskušam popraviti takoj po reakciji strelcev. V kolikor imate pripombe se izjasnite, ne bom zameril. V soboto je moje in od Demšarja delo bilo na nožu, pa kljub temu smo speljali do konca, veliko neizkušenega kadra a delali smo s srcem. Prosim ni potreba žaliti nobenega za radi kiksa ali podobnih stvari, potrebno je samo zaprositi za ponovno štetje in bo storjeno. Jaz se čudim da smo speljali to tekmo do konca a ne kako je nekdo napačno preštel tarčo. nekaj je popravljeno in če bo potreba bom še popravljal.


Priponke
.xlsx   Skupni rezultati 12.9.2020.xlsx (Velikost: 83,85 KB / Prenosi: 274)
Odgovori
#19

.xlsx   Skupni rezultati 12.9.2020.xlsx (Velikost: 84,51 KB / Prenosi: 269) S-2guns
Zmeraj se najde kak mi me.....heca
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)