Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta
#61
92 FS Centennial je prava lepotica ima pa tudi železen spodnji del za razliko od ostalih 92-setk, ki imajo aluminijastega. V kolikor denar ne bi bil problem bi imel to lepotico v svoji zbirki ne glede na vse njene "pomanjklivosti".
https://www.waffengebraucht.at/waffen/pi...ra--123236
Odgovori
#62
(22-01-2020, 02:59)agip Napisal:
(21-01-2020, 21:47)CargoX.io Napisal: Zakaj ze? Kaksen superiority kompleks? Hvala bogu da fant vprasa.

Stvar, ki bi jo izpostavil (če si uspel zasledit med vrsticami) je, da si fantič ne želi športno streljati, ampak zgolj orožje in še to takega, ki ga je videl v filmu. Roko na srce, so res okoli novega leta, ko je bila ta tema odprta, po TVju dva tedna skupaj vrteli Die Hard in Lethal Weapon... naklučje? :D Vsi vemo, da je Beretta za vse vrste športnega streljanje povsem neprimerna, tako na forumih ni mogel prit do priporočila o tem kosu, ampak je to prišlo od strica Mela ali Bruca. :D

Nočem fantiča zatret, se mi pa zdi pristop "hočem pištolo, ne vem pa, kaj bom počel z njo" zgrešen.  Not  Za moje pojme bi moral imet najprej cilj in nato izbrat orodje.

Zgolj v razmislek... poglej/te nazaj, kako se začnejo teme z naslovom Beretta: "živijo, sem nov v strelstvu in bi imel rad Beretta pištolo, na YT sem pogledal precej testov tralala". copy-paste en drugega :D :D :D


@Shillien, ko boš vedel, kaj si želiš (to boš spoznal z obiskom strelskega društva), si omisli še orožje. Do takrat pa svetujem airsoft repliko -> nobenih papirjev in veliko več varnega veselja. ;)

Beretta je tovarna in brend. 92 je model, ki premore mnogo različnih izvedb. Se ne strinjam s trditvijo, da je Beretta neprimerna za športno streljanje. V trapu je št 1. Med pištolami v IPSC Beretta 92 x performance lahko enakovredno tekmuje s katero koli drugo. Tudi starejši model steel II ali brigadier niso ravno outsaiderji, le da jih v Slo ne poznamo, ker smo bol usmerjeni proti severu.
Odgovori
#63
(22-01-2020, 17:21)goldi Napisal: 92 FS Centennial je prava lepotica ima pa tudi železen spodnji del za razliko od ostalih 92-setk, ki imajo aluminijastega. V kolikor denar ne bi bil problem bi imel to lepotico v svoji zbirki ne glede na vse njene "pomanjklivosti".
https://www.waffengebraucht.at/waffen/pi...ra--123236


Tudi billenium in steel II imata jekleno ohišje
Odgovori
#64
(22-01-2020, 17:23)Oh Lev Napisal: Beretta je tovarna in brend. 92 je model, ki premore mnogo različnih izvedb. Se ne strinjam s trditvijo, da je Beretta neprimerna za športno streljanje. V trapu je št 1. Med pištolami v IPSC Beretta 92 x performance lahko enakovredno tekmuje s katero koli drugo. Tudi starejši model steel II ali brigadier niso ravno outsaiderji, le da jih v Slo ne poznamo, ker smo bol usmerjeni proti severu.

Hehehe... če bi lahko s kom stavil bi sedaj zmagal, ker sem vedel, da se bo nekdo ob to spodtaknil in prav trap omenil. Še enkrat... govora je o dotičnem modelu in dotičnem tipu uporabnika. Ne govorimo vsepovprek o tankih, lopatah in pekočih paprikah. Papers
Odgovori
#65
agip ti pa si neki prepotenten pametnjakovič kajne? nič pametnega od tebe pa samo sklepanje da "fant" (zgleda me poznaš) želi pištolo ki jo je za božič videl v filmu, da bi trdil da bom takoj tekoval v eni ali drugi diciplini preden sem sploh kaj preizkusil bi bilo mnenje še bolj neumno od tvojega "vrhunskega razbiranja med vrsticami" ki je btw popolnoma zgrešeno. Ne sklepaj po sebi. tudi ti kristijan, sem kje rekel da nočem mnenj ampak hočem samo potrditev? ali ti to sklepaš iz tega da "ker je cegu" pač ni nikakeršn argument. Sprožilec na 92x NAJ BI BIL vrhunski, to je potrdil evropski prvak v dinamiki, brez da te poznam sem prepričan da je to nekdo ki ima več pojma o orožju kot ti. m9a3 je bol delovna verzija ki pa je verjetno tudi temo primerno natančna in vse kar spada zraven. 92FS pa nikoli nisem imel namena kupiti in sem že v samem štartu napisal da sem takoj ko sem začel poizvedovati okrog videl da obstajata vsaj 2 nadgrajeni in izboljšani varijanti 92 modela ki sta trenutno dobavljivi.


mi je pa čudno da vseveda strokovnjaka kot sta agip in kristijan ne ločita med 92FS in 92x performance. (ali m9a3, ki je tudi nekaj drugega kod 92fs).

kar se mene tiče se lahko ta tema zaklene in izbriše da nebo nepotrebnih komentarjev pametnjakovičev tisti ki pa ste povedali kaj pametnega pa hvala in mogoče se kdaj srečamo na strelišču =) (z beretto ali pa čim drugim)
Odgovori
#66
(22-01-2020, 23:19)Shillien Napisal: ...  in mogoče se kdaj srečamo na strelišču =) (z beretto ali pa čim drugim)

Beer

lp upor500
Odgovori
#67
Kristian... si videl zdej, grdo govoriš o Bereti pa te je začetnik speglal.  Dumb
Odgovori
#68
(22-01-2020, 23:43)jabolko Napisal: Kristian... si videl zdej, grdo govoriš o Bereti pa te je začetnik speglal.  Dumb

vsak ki je prebral to temo ve da to kar si rekel ni res in da ni to razlog ampak njegovo pametovanje in brezvezno nabijanje, če bi se ljudje držali tega da ko nimajo česa pametnega povedati bi blo vsem veliko lepše, potem pa pridejo forumi in internetna anonimnost pa se vse skupaj samo še eskalira.
Odgovori
#69
(23-01-2020, 00:38)Shillien Napisal:
(22-01-2020, 23:43)jabolko Napisal: Kristian... si videl zdej, grdo govoriš o Bereti pa te je začetnik speglal.  Dumb

vsak ki je prebral to temo ve da to kar si rekel ni res in da ni to razlog ampak njegovo pametovanje in brezvezno nabijanje, če bi se ljudje držali tega da ko nimajo česa pametnega povedati bi blo vsem veliko lepše, potem pa pridejo forumi in internetna anonimnost pa se vse skupaj samo še eskalira.
da ko nimajo česa pametnega povedati bi bili tiho**
Odgovori
#70
(23-01-2020, 00:52)Shillien Napisal:
(23-01-2020, 00:38)Shillien Napisal:
(22-01-2020, 23:43)jabolko Napisal: Kristian... si videl zdej, grdo govoriš o Bereti pa te je začetnik speglal.  Dumb

vsak ki je prebral to temo ve da to kar si rekel ni res in da ni to razlog ampak njegovo pametovanje in brezvezno nabijanje, če bi se ljudje držali tega da ko nimajo česa pametnega povedati bi blo vsem veliko lepše, potem pa pridejo forumi in internetna anonimnost pa se vse skupaj samo še eskalira.
da ko nimajo česa pametnega povedati bi bili tiho**
Grdi Kristian in ostali. Dumb
Kaj mu pamet solite, ko pa je že odločen. S-clay Shootme
Odgovori
#71
Ohhh te užaljena mladina. Dumb  Dumb Dejstva so dejstva... noben izkušen strelec ne sprašuje po Bereti, ampak so to le mlajši novinci, ki imajo v mislih junaške prizore iz raznih akcijskih filmov.  Cool Nihče ti ni rekel, da moraš v čem tekmovat... pojdi zgolj do kluba, da spoznaš tipe orožja in discipline.

p.s. ane, da si želel vprašat še okoli dušilca?  Dumb
Odgovori
#72
Mislim, da je bilo v tej temi povedano že VSE (plus in minus). Je ogromno dobrih, tudi všečnih in nevšečnih - pa kot pričakovano tudi zbadljivih odgovorov.

Je pa tako, kot sem omenil v enem od postov zgoraj - okoli Berete je zmeraj dosti smeha in zabave.

Imam dve doma - samo ne okol govort !
Odgovori
#73
(23-01-2020, 12:40)auditor Napisal: Mislim, da je bilo v tej temi povedano že VSE (plus in minus). Je ogromno dobrih, tudi všečnih in nevšečnih - pa kot pričakovano tudi zbadljivih odgovorov.

Je pa tako, kot sem omenil v enem od postov zgoraj - okoli Berete je zmeraj dosti smeha in zabave.

Imam dve doma - samo ne okol govort !
https://www.youtube.com/watch?v=6tu-ef5QAQk
Odgovori
#74
zelo zanimiv odziv, točno tak kot pritiče milenijcu. Nekdo sprašuje "kaj misliš o XY" in dobi od večine, razen dveh odgovor "ne bih je dirao ni štapičem za golf" pa je kuj užaljen.
In argument o tem kaj strelja ali kaj pravi katerikoli prvak je precej nereprezentativen. To so profesionalci, ki uporabljajo rekvizite, za katere sponzorji plačujejo. In če je Beretta odvezala mošnjiček bo to vrhunsko, tako kot je bilo to eno leto prej ko je bil v igri Glock, pa potem Tanfoglio in sedaj CZ...
Odgovori
#75
Pa dajte eno pritrdilno, da se bo lažje odločil .

Beretta dela najboljše pištole  S-2guns ,kdor se ne strinja je samo fouš tem ki imajo Berette.

Zato jih pa uporablja ameriška vojska -> ker so bili najcenejši nekaj čez 100$ na kom
Bruce Willis v Die Hard , pa v Komissar Rex , Lethal Weapon ,Fast& Furius ,Sicario,vseh delih Bourne in še oh in sploh  akcijskih filmov .

Pa uporablja jo naša Policija in SV , jih ne bi ,če ne bi tolk na tv to gledal .Ko gledaš nabave na davkoplačevalske solde predvsem v 90'tih so zelo pod vtisom akcijskih filmov kupoval.
Odgovori
#76
Pa saj je lepa... na 50 m.
Odgovori
#77
(23-01-2020, 21:04)mm38 Napisal: Pa saj je lepa... na 50 m.

In izhaja iz najstarejše firme orožja na svetu. Mislim, da se bliža 500 letnica.
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#78
Tole vzemi.

https://www.tactical-life.com/firearms/h...rformance/
Odgovori
#79
Je res, da Vezzoli, De Cobas in JJ Racaza streljajo z Beretto 92x performance zato, ker jih Beretta odlično plačuje. Res je tudi, da spadajo med najboljše IPSC strelce in res je, da zmagujejo.
Prav tako je res, da Beretta ima različne modele in tipe orožja za različne namene in uporabe. Ima dobre in manj dobre modele. To pa še ne pomeni, da vse kar naredi je slabo. Res je tudi, da ima ogromno oboževalcev in kdor ima toliko oboževalcev ima tudi nekritične in brezkompromisne sovražnike, ki posledično "sovražijo" vsakogar in vse, kar ne sovraži Berette, a to je njihov problem in kompleks.

Na spletu je veliko posnetkov, ki dokazujejo kvaliteto in nivo Berette 92x performance v IPSC-ju, spodaj le dva linka kot primer.

https://m.youtube.com/watch?v=7lTUeRxTw1I
https://m.youtube.com/watch?v=lLSkXYA-Ir8
Odgovori
#80
(23-01-2020, 12:02)agip Napisal: Ohhh te užaljena mladina. Dumb  Dumb Dejstva so dejstva... noben izkušen strelec ne sprašuje po Bereti, ampak so to le mlajši novinci, ki imajo v mislih junaške prizore iz raznih akcijskih filmov.  Cool Nihče ti ni rekel, da moraš v čem tekmovat... pojdi zgolj do kluba, da spoznaš tipe orožja in discipline.

p.s. ane, da si želel vprašat še okoli dušilca?  Dumb
 
žalostno je da sklepaš da se z tem športom vedno začnejo ukvarjati mladi in da pri poznejših letih to pač ni mogoče. si samo dokazal mojo prvo trditev. prepotenten pametnjakovič. dušilec pa kar imej zase in si ga nekam vtakni.

(23-01-2020, 17:04)Kristian Napisal: zelo zanimiv odziv, točno tak kot pritiče milenijcu. Nekdo sprašuje "kaj misliš o XY" in dobi od večine, razen dveh odgovor "ne bih je dirao ni štapičem za golf" pa je kuj užaljen. 
In argument o tem kaj strelja ali kaj pravi katerikoli prvak je precej nereprezentativen. To so profesionalci, ki uporabljajo rekvizite, za katere sponzorji plačujejo. In če je Beretta odvezala mošnjiček bo to vrhunsko, tako kot je bilo to eno leto prej ko je bil v igri Glock, pa potem Tanfoglio in sedaj CZ...

noben ni bil in ni užaljen. je pa neumno da eni pametujete in mislite da je vaša beseda zlata. to da berette ne maraš ne pomeni da je slaba samo da je to tvoje mnenje ki ta vsiljuješ drugim da se delaš pametnega. če bi rekel beretta je slaba ker ima probleme s tem tem in tem ali pa ker to ne deluje tako kot mora itd in neke smiselne odgovre bi bil tudi odziv predsej drugačen.
in pa še en dokaz da se delaš bol pametnega kod si. milenijce oznčauješ kot zamerljive otroke. pa zgleda sploh ne veš da so prva generacija milenijcev že proti 40 letom.

pa predvsem kristian in ajip sta povedala na tej temi 0 pamenih stvari in celo štalo iz tega kako si kdo drzne nekaj vprašati in tudi celo hipotezo iz tega zakaj se sploh sprašuje. mislim da bi oba morala prvo počistiti pri sebi in mogoče rešiti svoje komplekse.

(23-01-2020, 22:38)Oh Lev Napisal: Je res, da Vezzoli, De Cobas in JJ Racaza streljajo z Beretto 92x performance zato, ker jih Beretta odlično plačuje. Res je tudi, da spadajo med najboljše IPSC strelce in res je, da zmagujejo.
Prav tako je res, da Beretta ima različne modele in tipe orožja za različne namene in uporabe. Ima dobre in manj dobre modele. To pa še ne pomeni, da vse kar naredi je slabo. Res je tudi, da ima ogromno oboževalcev in kdor ima toliko oboževalcev ima tudi nekritične in brezkompromisne sovražnike, ki posledično "sovražijo" vsakogar in vse, kar ne sovraži Berette, a to je njihov problem in kompleks.

Na spletu je veliko posnetkov, ki dokazujejo kvaliteto in nivo Berette 92x performance v IPSC-ju, spodaj le dva linka kot primer.

https://m.youtube.com/watch?v=7lTUeRxTw1I
https://m.youtube.com/watch?v=lLSkXYA-Ir8
raje ne nadaljuj z komentarji ki niso ustrojeni proti beretti da nebodo določeni osebki še tebe napadli da jo hvališ samo zato ker si hardcore fan filma die hard.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)