Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pobiramo stave kaj se bo dogajalo na seji, kjer se debatira o ZORO-2
SMC poslanka nas enači z teroristi. Primerja z Američani ?
Omenja, da nismo oaza v puščavi, da je samo vprašanje časa, kdaj se bo zgodila tragedija teroristični napad.
Smešno je utišati pok? Khmm torej pojma o pojmu o balistiki lovskega orožja.
O moj bog kaj vse hodi po tej zemlji.

Naj se že vse enkrat konča: Z.D.A, Rusija, Kitajska. Rabimo vojno prosim sprožite svoje nuklearne arzenale.

Kake laži širi zaposlena na MNZ.
V roku 10 minut nalimam tule gor 10 youtube posnetkov dušenja poka različnih kalibrov od 5,56 do 12,7 in pri vsakem orožju, kalibru ne potrebuješ glušnikov ker dušilci opravijo svoje delo.ne niti 50 BMG ne bo presegel 120 dcb glasnosti.
Odgovori
Na teli seji DZ.. so najbolj v bran sportnim strelcem stopila stanka SDS.
Moons out, goons out!
Odgovori
Pri tej raspravi se je pokazalo gdo stoji za novim ZOrom2. Tetice z MNZja pojma nimajo,točno se je videlo iz katerega korita je prišel ta zakon. Nekatere stranke se strašansko bojijo legalno oboroženih državljanov,katere pa si lahko pogleda vsak sam.  MNZ pa obvladuje točno določena politična opcija,čeprav razglašajo ,da so nepolitični vendar je tudi slepemu jasno kje se je razvila ta nebuloza(ZOro2)
Odgovori
Kdaj bo glasovanje ?
Ker je naslov kakšn pač je .. dajmo ugibat.

Jaz pravim, da bo zakon vrnjen v popravke in spremembe v takšni meri, da bom lahko škorpijona imel v posesti in ga lahko prenašal, ne da bi bil olimpijski prvak.
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
Glasovanje danes ob 19:35, 9. točka je četrta po vrsti

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
(18-12-2019, 09:26)maus Napisal: Kdaj bo glasovanje ?
Ker je naslov kakšn pač je .. dajmo ugibat.

Jaz pravim, da bo zakon vrnjen v popravke in spremembe v takšni meri, da bom lahko škorpijona imel v posesti in ga lahko prenašal, ne da bi bil olimpijski prvak.

Danes imajo nekaj zaprto veliko dvorano in medijsko izolirano zaradi neke obvescevalne jajce. Potem bi naj spet 'odprli'... bilo po radiu.
Kar se mene tice nimam nic proti, da imas ti, kot najvecji terorist, skorpijona brez da sodelujes na olimpijadi ;)
Odgovori
(18-12-2019, 02:53)J.S.Archer Napisal: Poslušam govor G.Sitarja pa razmišljam kako je lahko tako nesposobna oseba izvoljena v parlament. Ahhh levica.... Vse jasno. Nacijonalizaciha privat podjetij, ki prinašajo dobiček ter so gospodarsko profitabilna. Zaplemba nečesa kar je posameznik gradil celo življenje. Nepoznavanje zakonodaje glede povzročanja splošne nevarnosti. Vtikanje v zasebnost lastnega doma: LEVICA - BIG BROTHER.... Toliko o demokraciji...
Kdo voli te kekce, mislim resnično?
A kdo voli? Izobraženci srednjega sloja v urbanem okolju, ki ne padajo na populiste in razširjevalce sovraštva.
Odgovori
Pišimo poslancem strank ki so proti, da od njih pričakujemo, da bodo v času glasovanja v službi.

https://www.dz-rs.si/wps/portal/Home/ODr...BIS9nQSEh/

Poslano z mojega Armor_2 z uporabo Tapatalk
Odgovori
Citat:Izobraženci srednjega sloja v urbanem okolju, ki ne padajo na populiste in razširjevalce sovraštva.


HAHAHAHAHAAHAHA zopet ena za humor sploh ker je bistvo političnega programa razredni boj LOOOL.


No vsake tolk časa tudi kako dobro spustiš ne samo abotne :) Lepo si me nasmejal.
Odgovori
Res je, da je tema nekako odvisna od politike. Ampak več kot toliko teh umotvorov nebi tlačil v to temo. Dejstvo je, da so politiki kot horoskop - več ali manj polni dreka, včasih pa se nekje morda malo najdeš v njem ne glede na to, ali sploh veš katero znamenje bereš. Eno pa jim je skupno - gledajo le za svojo rit in jim gladko malo več ali manj dol visi za narod. To smo nekako v vseh teh letih že spoznali.

Prepucavanje na leve, desne, oranžne na tem forumu ni na mestu: Dejstvo je, da so bili včasih vsi ti komunisti, danes pa so kapitalisti. Isto sranje samo drugo pakovanje bi rekl taspodni.

Probajmo se držat skupnega interesa, ki nas druži v tem forumu in naši prostočasni dejavnosti. In to politika zagotovo ni.
Odgovori
(18-12-2019, 09:39)topostrelec Napisal: A kdo voli? Izobraženci srednjega sloja v urbanem okolju, ki ne padajo na populiste in razširjevalce sovraštva.

Da te malo popravim: Neizobraženci, ki mislijo da so izobraženci in ki padajo na populiste in razširjevalce sovraštva pod pretvezo strpnosti in liberalizma.
Odgovori
topostrelec Napisal:
J.S.Archer Napisal:Poslušam govor G.Sitarja pa razmišljam kako je lahko tako nesposobna oseba izvoljena v parlament. Ahhh levica.... Vse jasno. Nacijonalizaciha privat podjetij, ki prinašajo dobiček ter so gospodarsko profitabilna. Zaplemba nečesa kar je posameznik gradil celo življenje. Nepoznavanje zakonodaje glede povzročanja splošne nevarnosti. Vtikanje v zasebnost lastnega doma: LEVICA - BIG BROTHER.... Toliko o demokraciji...
Kdo voli te kekce, mislim resnično?
A kdo voli? Izobraženci srednjega sloja v urbanem okolju, ki ne padajo na populiste in razširjevalce sovraštva.
Padajo. Politike brez populizma ni.
Odgovori
(18-12-2019, 09:30)ribicd Napisal: Glasovanje danes ob 19:35, 9. točka je četrta po vrsti

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk

Je prenos tega tudi po tv?
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
Nisem siguren saj je po sporedu SLO3 14. seja DZ od 12 do 19 ure.

19.35 Glasovanje
(Državni zbor bo glasovanje opravil pol ure po zaključeni 8. točki dnevnega reda
oziroma najkasneje ob 19.35.)
Državni zbor bo opravil tudi glasovanje o morebitnih sklepih k 1. točki dnevnega
reda, obravnavani v ponedeljek, 16. 12. 2019 in o zadevah, obravnavanih v
torek, 17. 12. 2019).


Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
Če glasovanje ne bo neposredno prenašano, bo pa na spletni strani z nekaj(deset)minutno zamudo na voljo magnetogram, kjer so tudi rezultati glasovanja, ki jih prebere predsedujoči.

https://www.dz-rs.si/wps/portal/Home/del...andat=VIII
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)