Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SREČANJE STRELCEV - Mlake pri Vipavi 11MAJ2019
#1
Pozdravljeni,

ponovno vabljeni na srečanje strelcev. Tokrat bodo poleg tekmovanja, podobno kot zadnjič, na voljo tudi strelska mesta za trening. Več informacij v priponki.

(18-04-2019, 20:37)MDemsar Napisal: Pozdravljeni,

ponovno vabljeni na srečanje strelcev. Tokrat bodo poleg tekmovanja, podobno kot zadnjič, na voljo tudi strelska mesta za trening. Več informacij v priponki.

Še priponka... Whistle


Priponke
.pdf   Vabilo na strelsko srečanje 11MAJ2019.pdf (Velikost: 243,4 KB / Prenosi: 780)
Odgovori
#2
Pridem. 
Me pa nekaj moti,za vsako disciplino (skoraj) drugačno ocenjevanje in število strelov.Bi se dalo to bolj poenotiti ?
Jaz bom itak eno,morda dve disciplini,nekateri bodo pa morali kar naštudirat.
Odgovori
#3
L.P.

bil na prvi tekmi ... odlično vzdušje ...super organizirano-časovnica po programu ,brez špekulacij ...kod kdaj kje
par rahlih spodrsljajev - so povsod 


se bo s spodnjim  najbrž strinjal še kdo

bi bilo pa na mestu...da se MK optika na 50 in 100 m strelja po 20 strelov za oceno ...ker je časa čez glavo in ocenjevanje najbolj enostavno po 1 strel v vsako tarčo ... se za odprte merke porabi precej več časa pa jih je za oceno 15
Odgovori
#4
zakaj ne 400m?
Odgovori
#5
[SHEMA STRELSKIH POLOŽAJEV]

Strelska slika na strelišču Mlake.... glej shemo
Strelec po prihodu na strelišče opravi prijavo v sredinskem kontejnerju med 8:00 in 8:45 na to se razporedite po strelski shemi za posamezna mesta in sektorju streljanja.
Poudarek ...... Strelec ima na shemi svoje strelsko mesto in naj se ga drži, na vstopu bo izobešen seznam za posamezno disciplino (časovnica), 
Na vsakem strelskem sektorju je od 1 do 4 rezervna strelska pozicija namenjena izključno za trening ali nastreljevanje orožja ZSČ in drugih gostov , kateri se morajo držati časovnice. torej obstaja možnost da bo imela izmena dodatno prazno mesto in bo sodnik lahko postavil na željo strelca, njegov položaj (sodnik ima glavno besedo). Zgodi se lahko da pride do majhnih korekcij a le te odobri linijski sodnik glede svoje možnosti. Dodatne info.: 040 438 914 ali sdlivade@gmail.com 
In za nameček poskušamo biti dosledni, prijazni, ustrežljivi a le eno majhno prošnjo imamo, "bodimo prijazni do vseh" 

          Dominik Maljković
             član ZSČ LJ in 
  predsednik SK Livade iz IZOLE


Priponke
.xlsx   shema strelskih položajev.xlsx (Velikost: 45,12 KB / Prenosi: 421)
Odgovori
#6
Prijave in priprave so pri koncu. Danes je še možno opraviti prijavo potem se zadeva zaključi. Prosim tekmovalce da pridejo pridejo med 8:00 in 8:30 da se vpišejo in registrirajo na to se prerazporedijo na strelska mesta po strelski shemi. 

Vsi strelci kateri opravijo zgolj trening se prav tako registrirajo (prijavijo) in spoštujejo pripravljeno časovnico. 

Hvala vsem in se vidimo.
Odgovori
#7
Vsi kateri ste se prijavili in prav tako odjavili smo mi seznanjeni in zadevo uredili, za to ni potreba po ponovnem vpisovanju, ker mi ne podajamo povratne informacije.

hvala 
organizator
Odgovori
#8
Pohvale organizatorjem. Že dolgo se nisem imel tako dobro na strelišču. Se mi zdi, da večini ni šlo za nek rezultat ampak bolj za preizkus orožja in streliva. Največji izziv zame so bile tiste čudne tarče na 25m, nauk za naslednjič. Pri MK puška odprti merki je bilo odvisno, katero puško si izbral izmed treh, ki so bile na voljo za člane društva. Pri VK puška odprti merki si pa moral imeti tudi malo sreče, da si imel soseda, ki strelja samo v svojo tarčo. Veliko smeha na račun rezultatov. Lp do naslednjič.
Odgovori
#9
REZULTATI
Kaj je narobe s tarčami na 25m? (dejstvo je da so pogoji za vse enaki).  Whistle Whistle Whistle


Priponke
.xlsx   Skupni rezultati.xlsx (Velikost: 91,34 KB / Prenosi: 501)
Odgovori
#10
(12-05-2019, 09:18)malke Napisal: REZULTATI
Kaj je narobe s tarčami na 25m? (dejstvo je da so pogoji za vse enaki).  Whistle Whistle Whistle

Mogoče, da niso klasične pištolske ? Naslednjič z veseljem spet pridem, sedaj vem kako se tem tarčam streže: 3 klike gor pa bo šlo vse v 10. Lp
Odgovori
#11
Zahvala za odlično izpeljano tekmo in trening g. Maljkoviću in ekipi, ki se trudi, da vse poteka tako kot mora, kajti le tako lahko tudi mi povsem amaterski strelci pridobivamo izkušnje in prepotrebno znanje. Hkrati s tem pa se izboljšujejo tudi rezultati, saj je še ne tako dolgo nazaj rezultat tam okoli 140/150 štel za vrhunskega, danes pa 147/150 ni nič kaj posebnega in te prisili, da študiraš naprej, kaj bi se dalo še izboljšati. Tako da zadeve se izboljšujejo in vsaj po mojem gredo v pravo smer, skrbi me edino okoli novih zakonov, kar naenkrat je vse potihnilo. Ali je to zatišje pred nevihto ali pa se nobena župa ne poje tako vroča, kot se skuha?


Strelski pozdrav božo
Odgovori
#12
Božo, nevihta prihaja. Samo da vemo prihod, le ure ne poznamo.
Odgovori
#13
popravek po dolgem času. sory
.xlsx   Skupni rezultati.xlsx (Velikost: 91,41 KB / Prenosi: 318)
Odgovori
#14
Jaz sem se pa že veselil, ker sem mislil, da bo spet kakšna tekma! :/
Odgovori
#15
Bo, september in oktober Happy Happy Happy
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)