Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mato gre na Litostrojsko
#41
Katastrofa na kak nivo so se nekateri pripravljeni spustiti.
Odgovori
#42
(29-03-2016, 13:22)Bobo Napisal: Katastrofa na kak nivo so se nekateri pripravljeni spustiti.

Skratka, kot bi rekli v onem filmu z Bato Živojinovićem: "Idemo dalje."

Pustimo to. Kot sem rekel, ta polsistem ni idealen, boljši pa je od krvne osvete.

Če pa eni imajo toliko časa, da to isto stvar drk... pred televizijo.

Glej. Imamo demokracijo. Vsakdo lahko pride do besede, tudi norci in konji.
Odgovori
#43
Z žalostno vestjo sporočamo, da je Mato ostal na Povšetovi. Nadaljne informacije sledijo.
(sej ne no :D)
Odgovori
#44
a bi rad zanetu strelski punt?
Odgovori
#45
Postopek korekten prijava je prišla s IRSZN seveda je žaljiv po njihovem mnenju moj dopis MJU z dne 27.10.2015 in seveda objava tu. Zakaj taka reakcija pa mislim, da je povsem jasno vsem, ki so spremljali in brali odgovore/vprašanje/odločbe  v zadnjem letu dni. 

Zadevo bodo sedaj ali zavrgli ali pa preko tožilstva posredovali na sodišče, ki bo v tem primeru pač odločilo kakor bo.
Odgovori
#46
Nekaj dopisov je zbranih tule: http://biolitika.si/orozje/sprememba_zakonodaje_2015/
Odgovori
#47
Uff, tole sem pa spregledal, ko je bila objavljena :/
Mene je glavni inšpektor v enem od odgovorov opozoril, da naj se vzdržim namigovanj in žaljenja, ko sem se v dopisu vprašal, če gre pri njemu za kakšne višje interese ali celo korupcijo (zadeva žanče in bitalonska tekma na pokljuki)
Očitno sem bil tudi jaz blizu prijave :D
Odgovori
#48
Moral bi napisati, da pri teh postopkih obstaja veliko korupcijsko tveganje. 

Tako nič ne namiguješ.
Odgovori
#49
@Mato, je bil že kak epilog?
Odgovori
#50
Ja tožilstvo je zavrglo ovadbo zato sem takoj podal sam ovadbo na tožilstvo zoper vse tri prijavljitelje zaradi krive ovadbe.
Odgovori
#51
Clap Nod
Odgovori
#52
Drzni zmagujejo!
Odgovori
#53
(31-01-2017, 15:13)Mato Napisal: Ja tožilstvo je zavrglo ovadbo zato sem takoj podal sam ovadbo na tožilstvo zoper vse tri prijavljitelje zaradi krive ovadbe.

predvidevam, da ovrzena zato ker ni bilo dokazov  Clap
Odgovori
#54
Bravo Clap :
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)