Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
(10-12-2016, 08:56)Bacekjon Napisal:
(09-12-2016, 22:35)ggrreo Napisal: Vidim, da nekateri že vazelinate. Kakšna od pijavk prišepne kaj všečnega in že mažete. Odraščajo pa tudi generacije še večjih pomehkužencev, ki vas bodo poteptale, če ne pri tem posegu v zakonodajo, pa čez nekaj let, ko bo treba vračati škarje in nože.
Nekaj v sistemu ne štima, zato so vsi izidi samo kratkoročni, kar pa enim vazelinarjem zelo paše. Toliko korozivnih idej kot je v današnji družbi, še ni bilo nikoli doslej in gonja orožja je samo ena mnogih.

Bodimo konstruktivni: povej, kaj si ti doslej naredil, in kaj lahko še mi naredimo? Kakšni so predlogi, ideje?

Jaz ta hip poleg pisanja poslancem (v glavnem ignorirajo) in medijem (vsi igonorirajo) ne vidim. In pa seveda, da bom na naslednjih volitvah (+ vsaj 10 mojih prijateljev in družinskih članov, s katerimi debatiramo o teh stvareh - nihče od njih sicer ni strelec niti kakršen koli "desničarski skrajnež") volil katerokoli stranko, ki bo imela v programu izstop iz EU. EU se namreč razrašča v totalitaristično, fašistično tvorbo.

In če nas bo dovolj tako glasovalo, bo banda podkupljenih EU poslancev ostala brez službe.
Bacekjon, jaz sem Za!
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od tomygun - 10-12-2016, 17:02



Uporabnikov, ki berejo to temo: 30 Gost(ov)