Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
Odkar sem naletel na avstrijske Svobodnjake, me nihče ne prepriča več v iskrenost demokracije, kvazi pravno državo, "poštene" volitive, EU kot edino opcijo za napredek lokalnega gospodarstva, NATO kot nekaj pozitvnega, ZDA kot garant svetovnega miru, Rusijo kot svetovni problem in podobnego "demokratično" sranje... 

Mato je ta dejstva že dolgo nazaj opozarjal, ne vem od kod njemu to spoznanje, vendar sem jaz prišel do njega po povsem drugi poti...

V Sloveniji tako ni ene politične stranke (- moram priznati - z izjemo skrajno levičarske in populistične, ter anarhistične ZL), ki bi nasprotovale EU, NATO, TTIP, v tem segmentu se z njimi strnjam v popolnosti...

Kot sem napisal že pred nekaj dnevi v tej temi - v riti smo, ne le glede razlastitve našega orožja, temveč smo priče prehodu iz lažne demokracije v odkrit totalitarizem, kjer moramo Evropejci sami finančno pokrivati lastno okupacijo "bankirjev"...

(kapitalizem tu nima nobenega vpliva, kajti vsak sistem, ki pozna denar, obresti, zavarovalnice, bolj ali manj plačana delovna mesta) - je kapitalizem...
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od Uroš Palhartinger - 13-06-2016, 23:33