Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
Demokracija, pravice, evropa , sev. koreja... FUJ prokleta gam... birokratska izvajajo po vsako ceno zločinski zion načrt za razorožitev naroda, da bo ja čim lažja žrtev!

Kar celi živčen postanem, ko mi kakšen debilko začne ponavljat floskule 24 ur ali teh zločinskih politikov kako smo svobodni in kako bi morali biti celo srečni, da nam na silo pitajo GMo hrano, na silo in z grožnjami filajo otroke z nepreverjenimi ali celo zelo nevarnimi cepivi, da po nizozemskem ustanavljajo pedofilske stranke, da so pravice ped... pomembnejše od vseh nas in vseh naših težav, da pobijajo milijone ljudi po svetu ter nam po tv pravijo da je to za njihovo dobro za njihovo svobodo in ko ti isti pridejo besni sem nazaj pobijat pol nam pa pravijo, da nam morajo še vzet to malo orožja kar imamo ker smo mi potencialna grožnja in to vse seveda dokler so oni na varnem skriti v raznih stavbah, inštitucijah in za raznimi titulami in kot ponavadi za njih takšen zakon ne velja za njih so vedno izjeme...

In to vsak dan gledamo ... in kaj?
A so Rusi krivi kot so nekateri moroni še leto nazaj nabijali?

In ves ta skupek frustracij, ne pravice in nemoči, ki mi jih povzročajo neizvoljeni komisarji katere pa skrbi samo interes korporacij... vse te frustracije mi ven udarijo, ko se najde kakšen debil, ki ponavlja kar je slišal na tv in mi govori kako smo svobodni OMFG!

NA PROTEST Z OROŽJEM KOT SVOBODNI IN SAMOSTOJNI LJUDJE! 
Kdo pa je država da nam govori kaj smemo in kaj ne? Močna je samo dokler priznavamo njeno avtoriteto njene tiranske zakone. A ni Demokracija ravno to da mi govorimo politiki in državi kaj in kako? Ja je v reklami za demokracijo leta 91"  v praksi pa je to čista represija lahko ji rečete fašistična represija ker so korporacije združene v interesu z državami torej čista oblika fašizma, lahko ji rečete tudi absolutna pravna tiranija ali še kaj drugega

Ali smo otroci kateri rabijo non stop državo, da jim govori kaj lahko kaj pa ne, kje lahko prižge cigaret kje pa ne(pa nisem kadilec), kje lahko povzdigne glas kje ne... itd itd

Razumete pod kakšno kontrolo smo, zato naprošam vse, ki jim še ni jasno da naj prenehajo lagati sami sebe in vse okoli sebe, prvo je treba sprejet ter priznat dejstva in tisto kar je očitno!
Šele potem lahko naredimo mogoče korake naprej.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostrovanje EU zakonodaje glede orožja!! - od DavorM - 18-11-2015, 15:20



Uporabnikov, ki berejo to temo: 9 Gost(ov)