Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volilna moč posestnikov orožnih listin. DOBLJENE VOLITVE.
#61
(08-04-2018, 17:52)Marks Napisal:
(08-04-2018, 17:08)matjaz43 Napisal:
(08-04-2018, 15:23)Marks Napisal: pa če ima rkc polovico slovenije, vas popolnoma nič ne briga.

Ja, mene briga ker ne želim živeti v klerofašistični deželi in tudi mi ni jasno od kje naj bi rkc zaslužil polovico Slovenije.

če želiš živeti v državi kjer vladajoča elita nasilno jemlje lastnino potem se čudim zakaj ti je ušeč strelstvo, ki je značilno za svobodne države kjer se tudi spoštuje zasebna lastnina? 
ker je ostalo mišljenje da je to za 'izbrance', in ti bi rad bil med njimi?

ali pač ne veš za kaj se zavzemaš in kaj želiš; veš samo da si favšen in da pač ker eni imajo jim je treba uzeti, in dati verjetno takšnim kot si ti...

Al si pa ti buksl, ki ne moreš preko svojih plank in nas vse ostale dojemaš skozi svojo prizmo.
Zakaj se tebi zdi čudno, da je meni všeč strelstvo, je pač tvoj problem.
V mojih očeh so komunajzerji in klerikalci isto sranje in v obeh sistemih si je vladajoča elita več ali manj nasilno jemala lastnino.
#62
Glede teh gozdov bi bilo treba pogledati nazaj kakšno stoletje, kako so do njih prišli. 
#63
Gremo na kak drug forum, pa pojasnim, vse legalno je bilo.
#64
Ni treba it nazaj stoletje. "Delitvene bilance" so se po wwII delale. Saj folk to ve. Se malo, se malo pa bo lekcija iz TI privat lastnine...
#65
večina bi rabila težke lekcije iz osebne in izpeljane iz tega lastninske svobode, ker je evidentno da čisto nič ne štekate, še manj da se prav odločate...
#66
Glej,Marks,če ostanemo pri gozdu;ne moreš ti odpeljat smrekovo hlodovino,vrhače in veje pa pustiti kakor pade.Lubadar,ki se bo zaredil,bo prišel nato še v moj, (lepo vzdrževan),gozd.Pa svoboda lastnine gor ali dol.
#67
Bom drugače rekel pa končam. Dok ni mariborska NADškofija ZAGONILA miljardo folk ni vedel koliko ničel ima miljarda. Od tukaj izvira pohlep RKCja. In ne mi srat o sveti privat lastnini. Če ne bi bilo vatikanskega sporazuma in trhlega mira bi te gozdove že nazaj pobrali. Kar je ostalo od njih.
O floskuli "pravičnem lastništvi RKCja nad gozdovi" pa tole: enostavne resnice za enostavne-plitke ljudi...
#68
(08-04-2018, 11:41)JRC Napisal: 95krogov: ne poznam nobene politicne stranke, ki bi imela v programu urejanje zadev s puskomintraljezi, zmanjsanje pokojnin in ukinitev javnega zdravstva.

Poznam pa taksne, ki se zavzemajo za ponovno nacionalizacijo zasebne lastnine, se navdusujejo nad Venezuelo, so za visanje davkov, nasprotujejo zasebnemu solstvu in zdravstvu, itd.

Se pa strinjam, da je politika na tem forumu povsem odvec in da problematike strelstva ni mogoce resevati s ‘slovensko strelsko stranko’. Politicne debate (tukaj) bodo samo se dodatno povecale nesoglasja med strelci, zato je se najbolje take debate sproti zaklenit...

Prva dva stavka sta irelevantna, z zadnjim pa se močno strinjam!
#69
To je to. 
Debata iz pomembne stvari za hobi z katerim se ukvarjamo zaide na področje namenjeno posameznikom ter psihologom. Čisto vse eno mi je za druge stvari. To je strelski forum. Torej nam je vsemvsem v interesu, da se stvari ne obrnejo NAM STRELCEM na slabse!!!! KAJ TU NI JASNO?

HALO LJUDJE BOŽJI ????

Temo sem načel samo zaradi enega razloga!!!!

Ustanovitve nove politične stranke, sestavljene iz intelektualcev ter ljudi, ki so razgledani glede strelstva ter par drugih stvari. Ter člani tega foruma. Poleg ostalega sranja za katerega bi se zavzemali bi se največ zavzemali za strelstvo v Sloveniji.
Imeli bi dobro pačane službe in teh 5, 6, 7 modelov, ki bi sedeli v parlamentu bi mešali štrene močnejšim strankam tako kot to počne Desus že vrsto let.
Če bi vsi lastniki orožnih listin pozabili na svoje lastne potrebe ter zamere iin podprli nek enostaven politični program bi imeli za seboj volilno telo 100.000 + volilcev!!! Ampak zgleda, da je takšna ideja utopija za te prostore pod Alpami. Skreganost, nerazumnost in mentaliteta: Naj sosedu krava crkne, če je že sami nimamo, bo prinesla spremembe, ki si jihjih ne želimo.

Dajmo se podvizat. Prijava ustanovitev stranke odpiranje trr računa za prostoviljne prispevke ter izvolitev predstavnikov, ki nas bodo predstavljali na prihajajočih volitvah.
#70
(08-04-2018, 16:33)Marks Napisal: za sebe se brigaj pa boš imel še preveč dela.
ko praviš da nimamo pojma... no tudi pri tebi znanje in dojemanje ne blesti.

Pri tem kar sem napisal ne gre za krajo davkoplačevalskega denarja. BTW davkoplačevalski denar kradejo tisti, ki davkov ne plačujejo... , gre za to, da je to, kar sem napisal odraz moderne, razvite demokratske in humane družbe. Tega pa zaplankanci, ki nikdar niso ničesar prebrali, nikjer bili, videli razlik, dojeli okolice, pač ne razmete.
Žal, ampak definitivno ne veste zakaj gre!

(08-04-2018, 17:08)matjaz43 Napisal:
(08-04-2018, 15:23)Marks Napisal: pa če ima rkc polovico slovenije, vas popolnoma nič ne briga.

Ja, mene briga ker ne želim živeti v klerofašistični deželi in tudi mi ni jasno od kje naj bi rkc zaslužil polovico Slovenije.

Seveda nas zanima, če so to polovico pokradli oz. jo dobili s prevaro!

(08-04-2018, 19:47)J.S.Archer Napisal: To je to. 
Debata iz pomembne stvari za hobi z katerim se ukvarjamo zaide na področje namenjeno posameznikom ter psihologom. Čisto vse eno mi je za druge stvari. To je strelski forum. Torej nam je vsemvsem v interesu, da se stvari ne obrnejo NAM STRELCEM na slabse!!!! KAJ TU NI JASNO?

HALO LJUDJE BOŽJI ????

Temo sem načel samo zaradi enega razloga!!!!

Ustanovitve nove politične stranke, sestavljene iz intelektualcev ter ljudi, ki so razgledani glede strelstva ter par drugih stvari. Ter člani tega foruma. Poleg ostalega sranja za katerega bi se zavzemali bi se največ zavzemali za strelstvo v Sloveniji.
Imeli bi dobro pačane službe in teh 5, 6, 7 modelov, ki bi sedeli v parlamentu bi mešali štrene močnejšim strankam tako kot to počne Desus že vrsto let.
Če bi vsi lastniki orožnih listin pozabili na svoje lastne potrebe ter zamere iin podprli nek enostaven politični program bi imeli za seboj volilno telo 100.000 + volilcev!!! Ampak zgleda, da je takšna ideja utopija za te prostore pod Alpami. Skreganost, nerazumnost in mentaliteta: Naj sosedu krava crkne, če je že sami nimamo, bo prinesla spremembe, ki si jihjih ne želimo.

Dajmo se podvizat. Prijava ustanovitev stranke odpiranje trr računa za prostoviljne prispevke ter izvolitev predstavnikov, ki nas bodo predstavljali na prihajajočih volitvah.

Kaj še čakaš, odpri jo, napiš program, pa začni nabirat člane!
#71
Za ustanovitev stranke je potrebno 200 podpisov.Daj gor obrazec in kdo je za ,naj si ga sprinta podpiše ter pošlje nazaj.
Program in ime stranke se lahko domeni tudi kasneje.

Poslano z mojega HUAWEI CUN-L01 z uporabo Tapatalk
#72
(08-04-2018, 19:51)95krogov Napisal:
(08-04-2018, 16:33)Marks Napisal: za sebe se brigaj pa boš imel še preveč dela.
ko praviš da nimamo pojma... no tudi pri tebi znanje in dojemanje ne blesti.

Pri tem kar sem napisal ne gre za krajo davkoplačevalskega denarja. BTW davkoplačevalski denar kradejo tisti, ki davkov ne plačujejo... , gre za to, da je to, kar sem napisal odraz moderne, razvite demokratske in humane družbe. Tega pa zaplankanci, ki nikdar niso ničesar prebrali, nikjer bili, videli razlik, dojeli okolice, pač ne razmete.
Žal, ampak definitivno ne veste zakaj gre!

(08-04-2018, 17:08)matjaz43 Napisal:
(08-04-2018, 15:23)Marks Napisal: pa če ima rkc polovico slovenije, vas popolnoma nič ne briga.

Ja, mene briga ker ne želim živeti v klerofašistični deželi in tudi mi ni jasno od kje naj bi rkc zaslužil polovico Slovenije.

Seveda nas zanima, če so to polovico pokradli oz. jo dobili s prevaro!

(08-04-2018, 19:47)J.S.Archer Napisal: To je to. 
Debata iz pomembne stvari za hobi z katerim se ukvarjamo zaide na področje namenjeno posameznikom ter psihologom. Čisto vse eno mi je za druge stvari. To je strelski forum. Torej nam je vsemvsem v interesu, da se stvari ne obrnejo NAM STRELCEM na slabse!!!! KAJ TU NI JASNO?

HALO LJUDJE BOŽJI ????

Temo sem načel samo zaradi enega razloga!!!!

Ustanovitve nove politične stranke, sestavljene iz intelektualcev ter ljudi, ki so razgledani glede strelstva ter par drugih stvari. Ter člani tega foruma. Poleg ostalega sranja za katerega bi se zavzemali bi se največ zavzemali za strelstvo v Sloveniji.
Imeli bi dobro pačane službe in teh 5, 6, 7 modelov, ki bi sedeli v parlamentu bi mešali štrene močnejšim strankam tako kot to počne Desus že vrsto let.
Če bi vsi lastniki orožnih listin pozabili na svoje lastne potrebe ter zamere iin podprli nek enostaven politični program bi imeli za seboj volilno telo 100.000 + volilcev!!! Ampak zgleda, da je takšna ideja utopija za te prostore pod Alpami. Skreganost, nerazumnost in mentaliteta: Naj sosedu krava crkne, če je že sami nimamo, bo prinesla spremembe, ki si jihjih ne želimo.

Dajmo se podvizat. Prijava ustanovitev stranke odpiranje trr računa za prostoviljne prispevke ter izvolitev predstavnikov, ki nas bodo predstavljali na prihajajočih volitvah.

Kaj še čakaš, odpri jo, napiš program, pa začni nabirat člane!

Nimam teh intelektualnih sposobnosti ter šole itd...
Bi pa takoj prispeval na trr ter volil takšno stranko, ki bi se zavzemala za nas. Še to bom rekel poleg partnerke, svoje njene družine bi v volitve prepričal še par znancev ter kolegov, ki nimajo veze z strelstvom.
#73
(08-04-2018, 19:27)ssecnik Napisal: Glej,Marks,če ostanemo pri gozdu;ne moreš ti odpeljat smrekovo hlodovino,vrhače in veje pa pustiti kakor pade.Lubadar,ki se bo zaredil,bo prišel nato še v moj, (lepo vzdrževan),gozd.Pa svoboda lastnine gor ali dol.
se strinjam. Ampak to je primer za inšpekcijske službe, ne za zgražanje nad imetjem nekoga drugega.
#74
Jao, malo pogledam stran, pa politika spet poserje vse naokoli. Upam da je zdaj jasno zakaj tega tukaj ni in ne bo.
Doh
administrator / Strelec.si




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)