Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UKRADENO: SIG P210-5 LS
#1
Pred dnevi, mi je bila na Bledu odtujena-ukradena polavtomatska pištola znamke SIG, model P210-5 LS. Gre za izredno redek model pištole, ki ima poleg denarne vrednosti, tudi visoko zbirateljsko vrednost.

Za kakršnokoli informacijo, ki bi znala voditi do najdbe, bi bil neizmerno hvaležen, kar bi izkazal tudi z denarno nagrado!


[attachment=472]

   
Odgovori
#2
   
Odgovori
#3
Preklemanska banda...Mojemu prijatelju so tudi na Gorenjskem koncu vdrli v hišo in iz trezorja ukradli nekaj kosov orožja..
Upam da pištolo najdejo in da jo čimprej dobiš nazaj..
Odgovori
#4
to je pa res gamat pa direkt za zapor.Potem pa se ti sranje kako naredi pa mas hudica.upam da jo najdejo in ti jo vrnejo.



lp 
Odgovori
#5
Jah smola, a je res tolk simpl vlomit v trezor?
Odgovori
#6
Simpl ravno ni za tistega ki se ne spozna..
Če imajo pa še čas,je rezultat tak kot je..
Prijatelju so omamili psa in verigo skrajšali na 20cm,potem vdrli v hišo,nato pa so se  flexom lotili trezorja..
Tak pač je...kosov še zaenkrat niso našli..
Odgovori
#7
(25-02-2015, 23:28)tska Napisal: Pred dnevi, mi je bila na Bledu odtujena-ukradena polavtomatska pištola znamke SIG, model P210-5 LS. Gre za izredno redek model pištole, ki ima poleg denarne vrednosti, tudi visoko zbirateljsko vrednost.

Za kakršnokoli informacijo, ki bi znala voditi do najdbe, bi bil neizmerno hvaležen, kar bi izkazal tudi z denarno nagrado!

Kako se je pa to zgodilo, če nam malo zaupaš? Si jo čistil doma in pustil na mizi, ali na tekmi za hip obrnil hrbet ali prav namenski vlom in vrtanje v trezor?
Odgovori
#8
Evo pa se je pojavila
https://www.24ur.com/novice/crna-kronika...HSsVbyqd0A
Imam vse kar potrebujem.
Odgovori
#9
(26-02-2015, 23:48)bbbbbb2011 Napisal:
(25-02-2015, 23:28)tska Napisal: Pred dnevi, mi je bila na Bledu odtujena-ukradena polavtomatska pištola znamke SIG, model P210-5 LS. Gre za izredno redek model pištole, ki ima poleg denarne vrednosti, tudi visoko zbirateljsko vrednost.

Za kakršnokoli informacijo, ki bi znala voditi do najdbe, bi bil neizmerno hvaležen, kar bi izkazal tudi z denarno nagrado!

Kako se je pa to zgodilo, če nam malo zaupaš? Si jo čistil doma in pustil na mizi, ali na tekmi za hip obrnil hrbet ali prav namenski vlom in vrtanje v trezor?

Halo "na tekmi za hip obrnil hrbet" česa bolj butastega še v življenju nisem prebral...
pa ne bom nič utemeljeval zakaj, tisti ki tja hodimo vemo kaj in kako 
ti očitno ne  Thumbdown
Odgovori
#10
(07-05-2021, 11:32)doktor Napisal: Evo pa se je pojavila
https://www.24ur.com/novice/crna-kronika...HSsVbyqd0A

To je dalec od tega kar bi naj bilo.

(07-05-2021, 11:47)jabolko Napisal:
(26-02-2015, 23:48)bbbbbb2011 Napisal:
(25-02-2015, 23:28)tska Napisal: Pred dnevi, mi je bila na Bledu odtujena-ukradena polavtomatska pištola znamke SIG, model P210-5 LS. Gre za izredno redek model pištole, ki ima poleg denarne vrednosti, tudi visoko zbirateljsko vrednost.

Za kakršnokoli informacijo, ki bi znala voditi do najdbe, bi bil neizmerno hvaležen, kar bi izkazal tudi z denarno nagrado!

Kako se je pa to zgodilo, če nam malo zaupaš? Si jo čistil doma in pustil na mizi, ali na tekmi za hip obrnil hrbet ali prav namenski vlom in vrtanje v trezor?

Halo "na tekmi za hip obrnil hrbet" česa bolj butastega še v življenju nisem prebral...
pa ne bom nič utemeljeval zakaj, tisti ki tja hodimo vemo kaj in kako 
ti očitno ne  Thumbdown

Tocno tako.
Enim nic ni jasno.
Osebno sem bil ful, ful presenecen, ko sem prisel na prvo tekmo. Pozitivno, da ne bo pomote.
Ce ne mores zaupat cloveku, s katerim oz ob kateremu streljas...
Odgovori
#11
Fantje, splača se investira v alarmni sistem
Vdrejo ti še vedno, nimajo pa časa s fleksarco trezor odpirat. Ali pa vsaj nastavit rno web kamero nad trezor...
Odgovori
#12
(07-05-2021, 12:24)MarkB Napisal:
(07-05-2021, 11:32)doktor Napisal: Evo pa se je pojavila
https://www.24ur.com/novice/crna-kronika...HSsVbyqd0A

To je dalec od tega kar bi naj bilo.

Ni, kar poglej drugo sliko (na 24ur in v tej temi). Imel je 2 pištoli, druga ima iste serijske številke.
Odgovori
#13
Ja, res je isti kos. Rabljena verjetno ni bila dosti v tem času...
Odgovori
#14
brez skrbi Iliri jim že vse razlaga pod člankom...
Odgovori
#15
Ta se je pa hitro našla ,a če je dobila na tekmi noge potem je bil krog osimljencev itak zelo majhen in je zelo vrjetno ,da se je preiskava omenjena v črni kroniki odvila na podlagi te prijave.
Odgovori
#16
(07-05-2021, 13:36)mr.T Napisal: Ta se je pa hitro našla ,a če je dobila na tekmi noge potem je bil krog osimljencev itak zelo majhen in je zelo vrjetno ,da se je preiskava omenjena v črni kroniki odvila na podlagi te prijave.
Odtujena mu je bila iz avta in ne na tekmi
Odgovori
#17
A šest let je hitro? Poglejte datum objave prvega prispevka.
Ampak prva liga da se je takšen kos našel. Bi rad bil zraven ko je tsk slišal, da je se je klasični SIG našel...
Odgovori
#18
Za kaj so mu pa zasegli štartno pištolo???
Jo ne smeš posedovati?

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#19
Kaj in kako se bo pokazalo tokom preiskave... lahko je dokazni materijal v kaznivem dejanju itd itd... sto opcij...
Odgovori
#20
Lastnik te lepotice bi sedaj moral tožiti tega nepridiprava za vse duševne bolečine zadenjih šest let! Upam, da bo SIG čimprej v njegovih rokah.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)