Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPSC LEVEL 3
#21
(14-03-2021, 14:12)MadMan Napisal: Kako je pa z odpovedjo tekme zaradi višje sile - beri: covid ukrepi. Kakšni so stroški, postopki, posledice...

Kar nekaj nas je, ki smo vplačali tekme LIII v tujini za 2020, te so se prestavile na 2021, nekatere pa so sedaj že drugič prestavljene na jesen 2021 ali celo na 2022.
Vplačane štartnine bodisi preneseš na naslednji termin, bodisi vrnejo tekmovalcu denar če le-ta zahteva. 

Tine pravi... nas je ki vemo da so IPSC pravila butasta marsikdaj nerazumljiva, nečloveška, in pol svoje dodajo še trmoglavci v taki in drugačni obliki z vseh strani in to se lahko meri samo z ipsc metrom ki je narejen iz elastike ni druge..

Mogoče je v tem stavku skrito zakaj nihče ne reče ne-mu-ne-me, ko se tekmovalcu v PCC objavijo rezultati v MAJOR PF, čeprav je v PCC točkovanje samo v minor?
Odgovori
#22
Pravilnik je dovolj natančen, da je vsaka debata tukaj brezpredmetna. Ali upoštevaš pravila ali pa ne. Ta forum ni razsodišče, niti mesto razpravljanja, ali akti zveze obvezujejo člane ali ne. Dolžnost vsakega člana SZPS je poznavanje aktov zveze in ravnaje v skladu z njimi. Pika.
Odgovori
#23
In kdo si ti, da boš določal, o čem se na forumu lahko razpravlja?
Forum je mesto, kjer vsak lahko pove svoje mnenje.

Vprašaj se raje, zakaj predsedstvo ni obravnavalo in odgovorilo na naše vloge?
Odgovori
#24
Drži, Bine...tole si poglej.

 Boban ki bi rad organiziral sodniški seminar MIMO PRAVIL.

Soglasja za vašo tekmo level 3 ne dajo zaradi nepopolne vloge [datum tekme] sodniški seminar bi pa bil organiziran
in to bi predsednik SODNIŠKE ORGANIZACIJE kršil pravila prvi in edini ki bi moral biti za vzor spoštovanja le teh.

ZANIMIVO kaj neki poreče novi predsednik SZPS na to... ki mene poziva naj preberem pravilnike, ne vidi pa da mu jih
krši oseba iz njegove ekipe, ki gre v svoji nevednosti še objavljat pravila ki jih namerava kršit z izvedbo seminarja.
Škandalozno, obsojanja vredno, dvojna merila, se prav zgražam nad takim početjem.


Poziv za prijavo na sodniške seminarje


Prejeto





[Image: AOh14GjpCwfLrMf7DdEGMPenDvt7vkxWKGZPNWE9E4g3=s40]

Boban Stojanović
[Image: cleardot.gif]14. mar. 2021 18:27 (pred 16 urami)

[Image: cleardot.gif]
[Image: cleardot.gif]
Za Člani, Predsedstvo, Sodniki
[Image: cleardot.gif]







Pozdravljeni,

kot vsako leto pred sezono bomo tudi to leto izvedli seminarje za izobraževanje novih sodnikov.

Kandidati naj se prijavijo samostojno ali preko svojega kluba po elektronski pošti na nroi@ipsc.si.

V priponki se nahaja izvleček Pravil NROI (7., 8. in 9. člen) s pogoji za udeležbo na seminarjih.

V primeru kakršnih koli vprašanj sem vam seveda na voljo.

Kandidati bodo o terminih izobraževanj obveščeni po elektronski pošti.


DVC
--
[Image: SZPS-logo-email.png]
Boban Stojanović  /  predsednik NROI
SZPS – Slovenska zveza za praktično strelstvo
Ulica Gradnikove brigade 11, 1000 Ljubljana, Slovenija
T: +386 51 656 407 / E: nroi@ipsc.si / W: www.ipsc.si


Evo da se vidi kako se namerava delat...po dvojnih merilih Shifty

Izvleček iz veljavnih Pravil NROI

7. člen SODNIK - Range Officer (RO)
Kandidat mora pred pričetkom seminarja za naziv sodnika prve stopnje predsedniku NROI predložiti priporočilo
predsednika kluba člana SZPS in dokazila o vseh uspešno zaključenih tekmovanjih, ki so potrebna za pristop k
seminarju. Za pridobitev pravice za udeležbo na seminarju, je potrebna minimalna doba dveh sezon aktivnega
tekmovanja (minimalno 10 tekmovanj vsaj ll.stopnje) praktičnega strelstva in udeležba na vsaj šestih (6)
tekmovanjih druge ali višje stopnje v minulih dvanajstih (12) mesecih.
Odgovori
#25
Tine lepo te prosim, da nehaš ker te imam že poln kufer.

Poslal sem poziv za prijavo na sodniški seminar zraven pa v priponki podal izvleček iz praivlnika, da me ne bo vsak posebej klicaril in spraševal kje so navedeni pogoji.

Kje ti vidiš kršitev jaz ne vem. Jaz jo papo drugi strani vidim in te še enkrat na tem mestu lepo prosim, da nehaš.

Imaš moj telefon in če ti kaj ni jasno me pokliči. Če si opazil, da sem kršil pravila imaš 3 možnosti:
1. Daj prijavo na disciplinsko komisijo
2. Pokliči me/pošlji mejl in me opozori (mogoče niti ne vem)
3. Daj mir.

V tem primeru te še tretjič prosim, da se poslužiš točke 3, ker v tem noben razen tebe ne vidi kršitve.
Odgovori
#26
Najbrž gre za to, da nihče ne izpolnjuje pogoja .... "in udeležba na vsaj šestih (6) tekmovanjih druge ali višje stopnje v minuliha dvanjastih (12) mesecih?
Odgovori
#27
(15-03-2021, 13:18)JRC Napisal: Najbrž gre za to, da nihče ne izpolnjuje pogoja .... "in udeležba na vsaj šestih (6) tekmovanjih druge ali višje stopnje v minuliha dvanjastih (12) mesecih?

Točno Bine...drži, nihče ne izpolnuje pogoja, ker nihče nima 6 tekem v zadnjih 12 mesecih... tako je določeno in zato seminarja ne more bit po pravilih oziroma jih je potrebno spremenit po legitimnem postopku...
Upam da predsednik SZPS poskrbi za to, da mu funkcionarji ne bodo kršili veljavnih pravilnikov, obenem bi bilo dobrodošlo tudi da predsednika NROI opozori na neprimernost komunikacije z njegove strani in na spoštovanje veljavnih pravilnikov, ne pa na njihovo kršenje, preden hoče organizirat sodniški seminar.

Bobanu sem pa poslal mail...sinoči sam izgleda da ga ne razume, mu bo treba narisat, slikat pol bo mogoče šlo. Shifty
Odgovori
#28
(15-03-2021, 13:18)JRC Napisal: Najbrž gre za to, da nihče ne izpolnjuje pogoja .... "in udeležba na vsaj šestih (6) tekmovanjih druge ali višje stopnje v minuliha dvanjastih (12) mesecih?


Ja in kje je tukaj kršitev?
Odgovori
#29
Ni (še) kršitev, je pa dokaj nenavadno razpisovati seminar, če veš, da nihče ne more izpolnjevati pogojev, saj bi bila kršitev, če bi se seminar izvedel in bi udeležencem potem podelil licence, se ti ne zdi?
Odgovori
#30
(15-03-2021, 17:04)Bobo Napisal:
(15-03-2021, 13:18)JRC Napisal: Najbrž gre za to, da nihče ne izpolnjuje pogoja .... "in udeležba na vsaj šestih (6) tekmovanjih druge ali višje stopnje v minuliha dvanjastih (12) mesecih?


Ja in kje je tukaj kršitev?

 Bobo uporabi točko 3, kajti v nasprotnem se lahko zgodi točka 1 Dumb
Odgovori
#31
In potem vse tiho je bilo
Odgovori
#32
No da ne bo vse tiho se moram popravit...vem za strelca, ki ima celo 7 tekem v dvanajstih mesecih...
ampak to ne spremeni dejstva glede sodniškega seminarja.

Zadeva ga tudi pod razno, niti malo ne zanima.  Pray
Odgovori
#33
(15-03-2021, 09:53)JRC Napisal: In kdo si ti, da boš določal, o čem se na forumu lahko razpravlja?
Forum je mesto, kjer vsak lahko pove svoje mnenje.

Vprašaj se raje, zakaj predsedstvo ni obravnavalo in odgovorilo na naše vloge?

No kako je sedaj stanje glede naše level tri tekme , vidim da jo bodo imeli sosedje Hrvati...kaj pa mi 
kako je z zvezo ki noče dat soglasja, je kaj napredka ali še zmeraj ne vejo za IPSC meter
in bomo v končni fazi tekmovalci ob tekmoDumb
Odgovori
#34
(04-04-2021, 22:04)jabolko Napisal: No kako je sedaj stanje glede naše level tri tekme , vidim da jo bodo imeli sosedje Hrvati...
 
Zanimivo. 
Upam, da bo kakšna objava na tem forumu.
Odgovori
#35
Tine,
Kot je meni znano, predsedstvo ne obravnava nase vloge.
Zakaj je tako, pa ne vem.
Oddali smo jo februarja, jo 2x dopolnili na zahtevo predsednika...zakaj je niso takrat takoj obravnavali, tudi ne vem. Lahko sicer ugibam, a ne bom.

Se to: tisti formalisti, ki zagovarjate obrazce in formularje: vlogo smo oddali preden so vsi ti obrazci nastali in prav nihcd ne bi bil,oskodovan, ce bi na, soglasje dali “po ta starem nacinu”.

Vsekakor pa forum ne bo nicesar razresil...vsi klubi, clani zveze naj povprasajo predsednika in predsedstvo, zakaj ovira SK Orto in nam ne da soglasja (ki je bilo prej samo formalnost) za organizacijo tekme Level 3.
Vprasajte (in zamislite se), koga ste izvolili.
Casa za razmislek je kar veliko, saj tekem ne bo.
Odgovori
#36
Je že prav da se piše, naj trmoglavijo, društva bodo hitro videla koga so izvolili.
Upam da koj po ukrepih zlaufa na polno ANTI SZPS ORTO LIGA  Dumb

Vsekakor gredo v zgodovino z predsednikom na čelu kot ekipa, ki je preprečila izvedbo level tri tekme v SLOVENIJI 
in da ne omenjam kaj se dogaja z PCC...slabše kot mali otroci, no za dvignit štartnine in evre k sebi spelat so pa veliki otroci.

PS. Nisem si mislil tudi pod razno da je možno ugrabit Slo ipsc. Pray


Priponke Male slike
   
Odgovori
#37
A je v zvezi s to level 3 tekmo kaj novega?
Odgovori
#38
Kot jaz vem, ni nic novega.
Mi (=SK Orto) smo vlogo oddali februarja, predsedstvo je pa ne obravnava, ker ni na obrazcih, ki so jih predpisali marca (ali aprila).
Odgovori
#39
(07-05-2021, 18:09)JRC Napisal: Kot jaz vem, ni nic novega.
Mi (=SK Orto) smo vlogo oddali februarja, predsedstvo je pa ne obravnava, ker ni na obrazcih, ki so jih predpisali marca (ali aprila).
In kaj naj k tej kronologiji napišem?

Če noče gora k Muhamedu, pa naj gre Muhamed h gori !

P.S.: Če še niste opazili,  "There's a new sheriff in town."
Odgovori
#40
Pol pa pali Orto ligo in Steel Challenge. Pridemo, Mokronog je zakon.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)