Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o ipsc izkaznicah...
#1
Celo 2020 sezono od junija... sta vsaj po 2 tekmi na isti termin. Vcasih tudi 3. :( Pac gres na eno ako znese tu in tam na dve. Kaj ces, noro leto 2020. Bolje to kot da sploh nic ni.

Bolj me jezi, da smo naredili februarja IPSC izpit pa se do sedaj nimamo izkaznic (nas je kar nekaj iz istega termina). Kolega, ki je tri termine za nami sel delat pa ze ima izkaznico. Pa razumi logiko, ce lahko.
Odgovori
#2
(20-09-2020, 21:18)MarkB Napisal: Celo 2020 sezono od junija... sta vsaj po 2 tekmi na isti termin. Vcasih tudi 3. :( Pac gres na eno ako znese tu in tam na dve. Kaj ces, noro leto 2020. Bolje to kot da sploh nic ni.

Bolj me jezi, da smo naredili februarja IPSC izpit pa se do sedaj nimamo izkaznic (nas je kar nekaj iz istega termina). Kolega, ki je tri termine za nami sel delat pa ze ima izkaznico. Pa razumi logiko, ce lahko.

 To se 25 let dogaja isto...nima logika tu nič zraven, so narejene sam nekje obtičijo, Pray mal zavrti kak telefon pa bo Idea
Odgovori
#3
(20-09-2020, 21:18)MarkB Napisal: Bolj me jezi, da smo naredili februarja IPSC izpit pa se do sedaj nimamo izkaznic (nas je kar nekaj iz istega termina). Kolega, ki je tri termine za nami sel delat pa ze ima izkaznico. Pa razumi logiko, ce lahko.

Kot ti je napisal jabuk. Izkaznice so običajno narejene nekaj dni po opravljenih izpitih. Predsednik NROI jih ima s sabo na vsaki pokalni tekmi. Tudi v soboto jih je imel...

Ne vem pa kaj so te izkaznice tako pomembne. Vsi se sekirajo okrog izkaznic. Ko opraviš VI si v sistemu in greš lahko naslednji dan na tekmo čeprav nimaš izkaznice. Fajn je pa vedet IPSC številko...
Odgovori
#4
(21-09-2020, 07:54)Bobo Napisal:
(20-09-2020, 21:18)MarkB Napisal: Bolj me jezi, da smo naredili februarja IPSC izpit pa se do sedaj nimamo izkaznic (nas je kar nekaj iz istega termina). Kolega, ki je tri termine za nami sel delat pa ze ima izkaznico. Pa razumi logiko, ce lahko.

Kot ti je napisal jabuk. Izkaznice so običajno narejene nekaj dni po opravljenih izpitih. Predsednik NROI jih ima s sabo na vsaki pokalni tekmi. Tudi v soboto jih je imel...

Ne vem pa kaj so te izkaznice tako pomembne. Vsi se sekirajo okrog izkaznic. Ko opraviš VI si v sistemu in greš lahko naslednji dan na tekmo čeprav nimaš izkaznice. Fajn je pa vedet IPSC številko...

Številka IPSC je pa na izkaznici. Dumb
Tako da v vsakem primeru boš moral mal poklicat Pray

Je pa tako da vsak ki izpit opravi in plača bi rad izkaznico tudi dobil, saj ne rečem če positnariš tudi jo, ampak so primeri ko se jo je čakalo tudi po več sezon.
Kot sem omenil to traja 25 let ampak verjamem sedaj ko je Bobo prevzel NROI da se bo tudi to uredilo. Dance
Odgovori
#5
Bom porocal. ;)
Kar nekaj nas caka na izkaznice. Mislim, da bo prej dve leti minilo in bodo neveljavne.
Do sedaj, od februarja, na tekmah jih niso imeli zraven. Na to sobotno pa ni nihce sel.
Odgovori
#6
(21-09-2020, 14:28)MarkB Napisal: Bom porocal. ;)
Kar nekaj nas caka na izkaznice. Mislim, da bo prej dve leti minilo in bodo neveljavne.
Do sedaj, od februarja, na tekmah jih niso imeli zraven. Na to sobotno pa ni nihce sel.

Ja piše tako da oseba ki naredi varnostni izpit ga mora potrditi v dveh letih z udeležbo na dveh tekmah pokalnega prvenstva, kjer ne smeš fasat DQ.

Neč bat to z dvemi leti se ne izvaja, vem kar za neki primerov, ko je to kršeno pa je ok... Shhh
Pa dajte mal poklicat no in prevzemte te izkaznice ne samo čakat. Pray
Odgovori
#7
Izkaznice kot vem je prejšnji predsednik NROI imel s seboj na VSAKI pokalni tekmi!

Naslednji teden je planirana primopredaja. Ko bo to urejeno bomo uredili tudi izkaznice. Preverite pa tudi pri klubih, ker vem, da se je dogajalo da je kdo vzel izkaznico za klubske kolege pa je nekje obtičala.

Admin/moderator prosim, če ta del o izkaznicah prestaviš v svojo temo, ker nima nobene veze s tekmo.
Odgovori
#8
Od leta 2014 so bile vse izkaznice, takoj ko sem sem dobil slike, izdelane pred vsako pokalno tekmo. Skratka ne prenašajte odgovornosti na druge, če se sami niste potrudili, prišli na tekmo in predsednika NROI - koordinatorja za varnostne izpite, pocukali za rokav.
Vsak kandidat, ki je uspešno opravil teoretični in praktični del varnostnega izpita dobi od SZPS izkaznico - potrdilo o opravljenem varnostnem izpitu, ki je pogoj za udeležbe na vseh IPSC tekmovanjih pod njenim pokroviteljstvom, kot tudi na mednarodnih tekmovanjih. Koordinator zagotovi, da se izkaznice lahko prevzamejo na prvem pokalnem tekmovanju, 14 dni po prejetem poročilu in fotografijah. Kandidati, ki oddajo fotografijo z zamudo, dobijo izkaznice šele, ko se te tiskajo naslednjič.
Ob registraciji morajo tekmovalci pokazati izkaznico SZPS in povedati številko izkaznice, po kateri se vodi tudi v skupni bazi tekmovalcev s tekmovalnimi licencami za tekoče leto (številka mora biti zapisana na prijavnem lističu – priloga tek. sistema št. 1). Tekmovalec, ki je opravil varnostni izpita mu izkaznica še ni bila izdana (kar je razvidno iz evidenc V.I.) sme tekmovati.

Tekmovalci, ki uspešno opravijo varnostni izpit, se morajo od izpita do izteka dveh sezon evidentirano udeležiti vsaj dveh tekmovanj brez izključitve, da potrdijo varnostni izpit, sicer ta ni veljaven.
Odgovori
#9
Teorija je eno. Na praksi pa ste ali so pogrnili na celi crti.
Vec nas je, ki smo opravili izpit v tem februarskem terminu - nasplosno je bila velika udelezba. Ni pa logicno, da so ljudje, ki so opravili izpit tri termine za nami (vmes je bila korona) izkaznice dobili na naslednji tekmi (kot bi naj bilo obicajno). Nasih februarskih pa se zmeraj ni bilo.
Vem, da s pisanjem tukaj ne bom resil zadeve (niti tega ne pricakujem). Povem pa vseeno lahko kako in kaj je bilo. Bomo videli ce bodo na naslednji tekmi.
V vsakem primeru nedopustno, da se caka 6+ mesecev na navaden papir, da bi bila vsaj plastika...
Odgovori
#10
(22-09-2020, 12:44)MarkB Napisal: Teorija je eno. Na praksi pa ste ali so pogrnili na celi crti.
Vec nas je, ki smo opravili izpit v tem februarskem terminu - nasplosno je bila velika udelezba. Ni pa logicno, da so ljudje, ki so opravili izpit tri termine za nami (vmes je bila korona) izkaznice dobili na naslednji tekmi (kot bi naj bilo obicajno). Nasih februarskih pa se zmeraj ni bilo.
Vem, da s pisanjem tukaj ne bom resil zadeve (niti tega ne pricakujem). Povem pa vseeno lahko kako in kaj je bilo. Bomo videli ce bodo na naslednji tekmi.
V vsakem primeru nedopustno, da se caka 6+ mesecev na navaden papir, da bi bila vsaj plastika...
Saj je plastika. Oz plastificiran papir in slabe kakovosti print. Zapomni si svojo številko in ne sanjaj izkaznice ker boš spet razočaran ko jo dobiš..
Odgovori
#11
(22-09-2020, 12:44)MarkB Napisal: Bomo videli ce bodo na naslednji tekmi.

Na naslednji tekmi jih ne bo, ker jih bo prejšnji predsednik predal novemu, novega pa na to tekmo ne bo. Bodo pa vse izkaznice razposlane. 

Je bil pa v preteklosti vedno problem s temi izkaznicami, ker so jih ljudje jemali tudi za druge in jih le-ti potem nikoli niso dobili...

Skratka malce potrpljenja pa bomo vse rešili, niso te izkaznice najpomembnejša stvar na svetu.
Odgovori
#12
(22-09-2020, 13:27)Bobo Napisal:
(22-09-2020, 12:44)MarkB Napisal: Bomo videli ce bodo na naslednji tekmi.

Na naslednji tekmi jih ne bo, ker jih bo prejšnji predsednik predal novemu, novega pa na to tekmo ne bo. Bodo pa vse izkaznice razposlane. 

Je bil pa v preteklosti vedno problem s temi izkaznicami, ker so jih ljudje jemali tudi za druge in jih le-ti potem nikoli niso dobili...

Skratka malce potrpljenja pa bomo vse rešili, niso te izkaznice najpomembnejša stvar na svetu.

Zdavnaj sem že predlagal da bi se te izkaznice pošiljalo po pošti na naslov osebe pa ne gre, štroški baje Question tako da situacija 
ostaja ista, tudi z novim vodstvom. Dumb

Bi pa to lahko rešili...v 25 jsetih letih, če mora kandidat imeti s seboj fotografijo bi to fotografijo lahko oddal v pisemski koverti z naslovom in znamko.
Samo predlagam Pray
Odgovori
#13
Saj je lahko 5 € dražje za plačat in je notri tudi za poštnino ... čisto preprosto ;)

ampak nekomu se ne da s tem ukvarjat ... očitno
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#14
(22-09-2020, 15:12)maus Napisal: Saj je lahko 5 € dražje za plačat in je notri tudi za poštnino ... čisto preprosto ;)

ampak nekomu se ne da s tem ukvarjat ... očitno

Saj je dražje...izkaznic pa vseeno ni. Dumb
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)