Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ sport II - strelivo za tekme
#21
Tudi s strelivom, ki je najslabse grupiralo iz resta, bi se dalo vstrelit 99
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#22
Že pred leti je nekdo lepo napisal na tem forumu, zapomnil sem si in tudi večina dela tako....
" manj polemizirat in več streljat "
LP
Odgovori
#23
(10-07-2019, 11:53)Zlatgol Napisal: Že pred leti je nekdo lepo napisal na tem forumu, zapomnil sem si in tudi večina dela tako....
" manj polemizirat in več streljat "
LP
Bil jaz!
A so me forumski mojstri negirali!

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#24
(10-07-2019, 11:53)Zlatgol Napisal: Že pred leti je nekdo lepo napisal na tem forumu,  zapomnil sem si in tudi večina dela tako....
" manj polemizirat in več streljat "
LP

To ne drzi in tudi pomaga ne.

Ni cudno, da so se mojstri oglasili ;)
Odgovori
#25
Wink 
(10-07-2019, 12:28)turist Napisal:
(10-07-2019, 11:53)Zlatgol Napisal: Že pred leti je nekdo lepo napisal na tem forumu,  zapomnil sem si in tudi večina dela tako....
" manj polemizirat in več streljat "
LP
Bil jaz!
A so me forumski mojstri negirali!

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk

Mogoče so sedaj drugačnega mnenja, ljudje smo z leti pametnejši in izkušenejši
Odgovori
#26
(10-07-2019, 12:37)MarkB Napisal: To ne drzi in tudi pomaga ne.

Ni cudno, da so se mojstri oglasili ;)

MarkB:
:)
Strelstvo me zanima saj je čudovit šport, ljubitelj sem orožja kot velika večina tukaj, streljam za svoj hobi in iz veselja do strelstva, rezultati so tako tako a sem z njimi kakršni so zadovoljen in se poskušam čim manj s tem obremenjevat pa še finančno želim funkcionirat v normalnih cifrah.

Dokler me bo to veselilo bom to počel, ko mi več to nebo v veselje ali dovolila starost bom pa zaključil in se ukvarjal še vedno v kakšni drugi obliki s tem športom.
Zato še vedno mislim, treba je več streljat in uživat v tem športnem hobiju.

LP
Odgovori
#27
(08-07-2019, 05:54)tifi Napisal: Lastniki ali bivši lastniki CZ sport ii, zanima me katero strelivo je najprimernejšo in najboljše za tekme priciznega streljanja (25m) za dano orožje oz. kaj uporabljate vi?
Lp!
Izbira ustreznega streliva je definitivno pomembna zadeva. Ampak dokler streljanja ne obvladaš, ni tako pomembna. Ti povem iz svojih izkušenj: sem preizkusil ogromno različnega tovarniškega streliva, rezultata pa ni bilo. Nato mi je izkušen strelec dejal, da me ne more gledati kako se matram in me je vzel v roke. Je rekel, da je tudi njemu tako pomagal starejši strelec. Sedaj so rezultati na nivoju in sem že boljši od učitelja ( zaradi mladosti in več treninga ).
Lp
Odgovori
#28
(10-07-2019, 15:48)micko Napisal:
(08-07-2019, 05:54)tifi Napisal: Lastniki ali bivši lastniki CZ sport ii, zanima me katero strelivo je najprimernejšo in najboljše za tekme priciznega streljanja (25m) za dano orožje oz. kaj uporabljate vi?
Lp!
Izbira ustreznega streliva je definitivno pomembna zadeva. Ampak dokler streljanja ne obvladaš, ni tako pomembna. Ti povem iz svojih izkušenj: sem preizkusil ogromno različnega tovarniškega streliva, rezultata pa ni bilo. Nato mi je izkušen strelec dejal, da me ne more gledati kako se matram in me je vzel v roke. Je rekel, da je tudi njemu tako pomagal starejši strelec. Sedaj so rezultati na nivoju in sem že boljši od učitelja ( zaradi mladosti in več treninga ).
Lp
Se strinjam. Moji rezultati na treningu še ne presegajo 93+. Sem pa blizu, 89-92 včeraj na treningu. Sem nov strelec in na srečo poznam par mojstrov, ki mi pomagajo napredovati. Pred tremi meseci sem komaj zadel tarčo na  25m.To temo sem odprl bolj iz zanimanja. Zanimalo me je predvsem kaj streljate drugi mojstri.
Odgovori
#29
Konkurenca je vedno dobrodosla. ;)
Drugace pa se ne obremenjevat prevec s strelivom in orozjem.
Nabavi si dovolj istega streliva, da bos imel vedno isto. Naklikaj si gver da ti nese kamor zelis in lepo s ciljem na trening. Najslabse jo hodit na trening 'samo' pokat.
Najbolj vazno je, da delas na tehniki in svoji glavi oz. psihi.
Nabavi si strelske špegle z iris blendo oz. jih prej sprobaj, ker eni pravijo da jim nič ne pomagajo, jih celo motijo. Menim, da so zakon in zelo pripomorejo k boljsemu rezultatu.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)