Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] K: Brno2 - pogoji nakupa
#41
Pogoj je neumen, ker ima veliko strelcev ki ne znajo/so neizkušeni/nimajo treninga/sploh ne streljajo, ker so podedovali itd itd doma super kose orožja in tvoj pogoj je tisti, ki nakup takega dobrega kosa orožja onemogoča... kdor strelja in ve da ima dober kos ga ne bo prodal, ker ga ne bo dal za male pare kar je tudi pogoj... kdor pa ga ima pa ne strelja si ga pa s pogoji izločil...seveda pa je to samo moje mnenje verjetno imaš zasut inbox in telefon s ponudbami hahahahah

Če bi bil đek bil postavil pogoj da ti toliko napokaš in bi tako strelski "kolega" imel vedno primerjavo s tabo... tako pa bo sedaj kupil puško na Svetega Nikoli... no zgleda je itak ne rabi...
Odgovori
#42
       

jaz jo imam pa mislim da nisem sposoben ustreliti 90+ na nišan na 50m
pomoje jih ni veliko
Odgovori
#43
pol maš pa zanič puško  :-D :-D
Odgovori
#44
dani_79 - tvoje mnenje ne bom komentiral, sploh pa ne na tak način, kot si ti komentiral moje pogoje.


Morebitnemu prodajalcu sem dal le vedeti, da kolega ne kupuje mačka v žaklju...
Nima vedno kupec prav??
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#45
(16-02-2019, 15:57)357 Napisal: ... Morebitnemu prodajalcu sem dal le vedeti, da kolega ne kupuje mačka v žaklju...
Nima vedno kupec prav?? ...

... včasih ima, včasih pa ne ...

Primer:

- izredno dober strelec, povprečna puška = zadoščeni pogoji -> povprečen kupec, povprečna puška = razočaranje

- povprečen strelec, izredno dobra puška = pogoji niso zadoščeni -> kupec izgubi možnost nakupa zelo dobrega kosa

... sicer je pa tako: kupec se odloča, za kaj bo porabil €, prodajalec se pa odloča, ali bo € vzel ...

lp upor500
Odgovori
#46
Nekdo ki ne zna tako dobro streljat prodaja mačka v žaklju? hahahahah
Odgovori
#47
dani_79 - ima še vedno možnost za kopitom postaviti boljšega strelca od sebe ( nekoga bo ja našel ) in seveda, ceno postavlja prodajalec.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#48
Ne zdaj spreminjat pogojev no ni pol zanimivo! Prodajalec mora z njegovim nastopom dokazati rezultat najmanj 90 krogov brez naslona ( jermen, leže, 50m, MK tarča ).
Odgovori
#49
Naj bo potvoje. Nisi pa dosledno prebral še ostalih pogojev in jih komentiral.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#50
NIč ni po moje... ti si napisal da mora prodajalec s SVOJIM nastopom dokazati ne jaz...
Odgovori
#51
Nisem pa napisal, da za male pare...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#52
a ne ni za male pare cenejši mora bit lol
Odgovori
#53
Evo ga: http://www.bolha.com/rekreacija-sport/lo...1550169345
Odgovori
#54
Švoh bo tole.... Nč ne piše ,da bo 90 napoku.
Odgovori
#55
Kar postavljas v oglasu je seveda tvoja stvar, zato so po novem oglasi zaklenjeni.
To kar pise v oglasu in se nadaljuje v komentarjih je pa podjebavanje 357 sorte ker te ne zanima puska ampak znanje prodajalca ( s svojim nastopom dokazati...).
Ostalo so zapisali ze drugi. Na podobnega kupca sem ze naletel in ker sem imel lih cas za ukvarjanje z bumbarji tudi sel na strelisce z njim, mu pokazal kako strelja kos in ko je bil ves srecen, sem se mu zahvalil za pozornost in ga poslal domov. Kos pa sem prodal naslednjemu normalnemu kupcu ceprav je prvi po opravljenem testu - in verjetno soku od razocaranja - ponujal znatno vec od izklicne cene.
In se to... tudi ce bi kupec naj imel prav, pa ni nujno, to se ne pomeni da da se do prodajalca lahko obnasa kot kreten...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori
#56
(16-02-2019, 16:50)mkosir Napisal: Švoh bo tole.... Nč ne piše ,da bo 90 napoku.

popravek 90+
Odgovori
#57
Že prej sem napisal, da je pri nas kar nekaj strelcev, ki zmorejo kaj več od 90 in ne jih podcenjevat. Če pa vi, ki tega ne zmorete in znate le komentirati in uporabljati nesramne izraze, vam nič ne zamerim...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#58
a pol so naše puške zanič ker ne znamo in zmoremo?
Odgovori
#59
Vaše puške so že v redu, a večina vas ni na njihovem nivoju, kar se streljanja in komunikacij v javnem forumu tiče.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#60
Če je vse v najlepšem redu, froci pr kruhu, baba ti da mir, prjatli so zvesti in lojalni, plača/penzija je OK, zdravje še kar služi...živ dolgčas. Potem si je treba nekako popestriti življenje in potem pač objaviš tak oglas in čakaš na odzive... Skratka - cela debata okoli tega je mlatenje prazne slame.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)