Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rex Alpha 9x19
#1
Pozdravljeni!

Zanima me vaše mnenje o pištoli Rex Alpha. Kupujem svoj prvi kos pa se mi ta nekako najbolj dopade pa še v roko mi dokaj dobro sede. Pri CZ Shaddow 2 mi nekako ne potegne aluminjast ročaj.
Odgovori
#2
Alu rocaj pri Shadow 2 je, kar se uporabe tice, drek - moje osebno mnenje. Se ga da zamenjat z drugimi super rocaji.
Sam sem bil pred isto dilemo in sem se odlocil za Shadow 2 - ni mi zal. Danes bi se enako odlocil, brez vprasanja.

Stestiraj obe tako da enostavno cim vec postrelis z vsako in to je to.

Pri Shadow 2 sem imel tezavo, da je trigger pin lezel ven... baje kar pogost problem pri CZ pokalicah. Puskar je rekel, da lahko hitro resi zadevo. Cesar shop ima floating trigger pin, ki zadevo elegantno resi/odpravi.

Kaj imas pa namen streljat?

PS: S Shadow 2 si omejen pri streljanju dolocenih disciplin - IDPA, ce se ne motim. Ne streljam pa nisem 100 %. Bo kdo drug vedel.
Odgovori
#3
Za okoli 20 eurov dobiš gumijaste ročaje za shadow2. Zelo lepo sedejo v roko.
Odgovori
#4
Še nisem čisto odločen kaj bi streljal... Mogoče bi šel raje v IDPA ker sem nekje zasledil da je cenovno ugodnejši in bolj dostopen glede na mojo plačo ? (NAJ ME PROSIM KDO POPRAVI ČE SEM MIMO PIHNIL)
Odgovori
#5
(28-05-2019, 06:31)dlovro Napisal: Še nisem čisto odločen kaj bi streljal... Mogoče bi šel raje v IDPA ker sem nekje zasledil da je cenovno ugodnejši in bolj dostopen glede na mojo plačo ? (NAJ ME PROSIM KDO POPRAVI ČE SEM MIMO PIHNIL)

Ne vem od kod ti ta ideja? Pištola stane enako, municija prav tako (naboji za IPSC niso nič dražji kot naboji za IDPA ali IASC Mrgreen),štartnine pa so tudi bolj ali manj podobne.

Vse je odvisno koliko boš treniral in hodil na tekme.
Odgovori
#6
No to sm hotel slišat  :-D Nevem, se mi je zdelo da sem nekje prebral...

Mi lahko še lepo prosim nekdo na kratko in čisto po domače razlozi razliko med IPSC in IDPA?? Sem nekaj bral in gledal po internetu pa nisem cisto preprican...IDPA je bolj na realističnih scenarijih kot IPSC???? IPSC pa temelji bolj na hitrosti????
Odgovori
#7
Prvic, ko bos sel s svojo pokalico strelat, bos min ene 200 kosov postrelil. Cez dva dni bos sel spet... itd. :minigun:
Najceneje je, ce nic ne streljas. ;)

PS: Verjetno si bos nabavil tudi tarce, torbo, kak cistilni pribor, glusnike, ocala, pas, tok za pistolo, drzala za nabojnike... saj bos sam videl.
Odgovori
#8
(28-05-2019, 08:01)MarkB Napisal: Prvic, ko bos sel s svojo pokalico strelat, bos min ene 200 kosov postrelil. Cez dva dni bos sel spet... itd. :minigun:
Najceneje je, ce nic ne streljas. ;)

PS: Verjetno si bos nabavil tudi tarce, torbo, kak cistilni pribor, glusnike, ocala, pas, tok za pistolo, drzala za nabojnike... saj bos sam videl.

Hahaha ja tu v tem opisu se kr najdem ja  :)) :)) :)) :))
Odgovori
#9
Veliko bolj zdravo je vsekakor, da odvečne € porabiš na strelišču, kot v bližnjem bifeju   Thumbup
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)