Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.22lr pištola ali revolver za precizno?
Pozdravljeni,

malo sem brskal po forumu, a nisem našel teme glede najboljše izbire .22lr pištole ali revolverja za precizno streljanje.

Zanima me, kaj predlagate - polavtomatsko pištolo ali revolver ter kateri specifični model, glede na vaše izkušnje?

Kupujem namreč rabljen kos za cca. 500€, tako da kakšni Pardiniji in Waltherji odpadejo...

Trenutno sem gledal FN 150, ker je cenovno dostopen, tudi enkrat sem ga imel priložnost preizkusit in naredil kar lepo grupo, pa še v roko mi je lepo pasal...

Z veseljem bom prebral vaše predloge. Sprejemam pa tudi ponudbe Papers

Vnaprej hvala.
Odgovori
mislm da z ruger mark modeli nimaš kej zgrešit. res je da so dragi kosi, ampak rabljeni se dobijo za lep denar.
Odgovori
Prodam Ruger mark III za 450€ zelo lepo ohranjen. 031 209 999
https://www.strelec.si/forum/thread-1861...#pid151037
Odgovori
Margolin MCM. Vsaj tako dober kot Ruger, samo da je precej cenejši. Če ti FN odgovarja kupi tega, edina slabost so magacini.
Odgovori
v tem rangu je fn150 res najboljša izbira, za podoben denar pa dobiš z malo sreče tudi kakšnega hamerlija 2018/205 ali pa S&W 41... osebno pa sem bil zelo zadovoljen tudi z high standardom. Imam tudi revolver S&W 17, ampak mi ne sede tako dobro kot pa avtomatske pištole. Predvsem me moti/dekoncentrira napenjanje kladivca ob vsakem strelu.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
(02-05-2018, 21:35)Barbapapa Napisal: v tem rangu je fn150 res najboljša izbira, za podoben denar pa dobiš z malo sreče tudi kakšnega hamerlija 2018/205 ali pa S&W 41... osebno pa sem bil zelo zadovoljen tudi z high standardom. Imam tudi revolver S&W 17, ampak mi ne sede tako dobro kot pa avtomatske pištole. Predvsem me moti/dekoncentrira napenjanje kladivca ob vsakem strelu.

Hammerlija si gotovo mislil 208 ali 215?
Pa verjetno polavtomatske pištole!!!
:-D
...  SIG SAUER P210 ST   ...  SIG SAUER P226 X-SIX   ...   ZB ZKR 551   ...   S&W 629-2 44MAG   ...  HÄMMERLI P240   ...  HÄMMERLI 215   ...  STEYR FP MATCH   ...  CZ ZKM 452 LUX    ...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)