Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelišče Čebulovec
#41
Poglej pod Tekmovanja/IASC in boš videl, da so IASC tekme v zahodni Sloveniji zadnje čase na drugih  streliščih :
- kamnolom Griža pri Rižani
- Strelišče Branko Doljak v Dornberku (za tole nisem čist ziher, če je še aktualno)
- Strelišče LOVEC (Koptex) v Novi Gorici na naslovu: Vodovodna pot 11 (indoor strelišče)

Po tem sklepam, da se v Čebulovcu tisto "kmetijsko zemlljišče" ne uporablja več za streljat. Če pa prebereš še vse inšpektorske peripetije nad tvojim postom, ti bo tudi jasno, zakaj ne.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#42
Sem upal da je se vedno odprto ker živim dokaj blizu. Če obstaja kakšno strelišče v blizini bi prosil, če mi lahko sporočite.
Odgovori
#43
Priporočam, da se na forumu doda nov thread, ki ima temo pritožbe na temo strelišč, odvzemi orožja.... kjer bi se lahko zbirale vse odločbe inšpektoratov, upravnih enot... tako bi bila zbrana neka baza v katero bi lahko posegali v primeru pritožb, upravnih sporov itd....
Odgovori
#44
(16-04-2018, 10:47)seba20 Napisal: Priporočam, da se na forumu doda nov thread, ki ima temo pritožbe na temo strelišč, odvzemi orožja.... kjer bi se lahko zbirale vse odločbe inšpektoratov, upravnih enot... tako bi bila zbrana neka baza v katero bi lahko posegali v primeru pritožb, upravnih sporov itd....

Kar izvoli, vsak lahko začne novo temo. :)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#45
(16-04-2018, 11:00)admin Napisal:
(16-04-2018, 10:47)seba20 Napisal: Priporočam, da se na forumu doda nov thread, ki ima temo pritožbe na temo strelišč, odvzemi orožja.... kjer bi se lahko zbirale vse odločbe inšpektoratov, upravnih enot... tako bi bila zbrana neka baza v katero bi lahko posegali v primeru pritožb, upravnih sporov itd....

Kar izvoli, vsak lahko začne novo temo. :)

varianta sticky-a :)   ... potrebno je še samo volja inšpekcijskih zavezancev, da postajo odločbe in pritožbe.... :)
Odgovori
#46
Na kurc.biolitika.si smo zbrali že cca 250 odločb inšpekcijskih nadzorov inšpektorjev z MNZ-ja. Ker nam nočejo povedati za posamezno zadevo zakonske podlage (ker te informacije baje nimajo), zahtevamo odločbe naključno. Med temi 250 odločbami jih je 16 na temo Zakona o orožju. Koliko jih je na temo strelišč pa prepustim, da si pogleda vsak sam. To storiš tako, da greš na https://kurc.biolitika.si/upload in v iskalnik vpišeše "zoro". Vse odločbe, ki se nanašajo na Zakon o orožju namreč poimenujem tako, da imajo v imenu to besedo.

Če ima kdo kako odločbo na to temo, se priporočam, da jo pošljejo v aplikacijo (zamaskirajte osebne podatke) ali pa pošljite neposredno meni, pa bom jaz uredil.

Sicer pa je to vse brezpredmetno, če bo naslednja vlada sprejela predlog MNZ-ja o ZORO-tu in bomo pokali samo še na štirih puntih v putki.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)