Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
1. "oblast" tole bere
2. Kot sem rekel pozicija vsakega posameznika mora biti, da je vsakršn nadzor odveč in to mora vsak zase čutiti in vedeti ter zagovarjati kadarkoli in v kakršnem koli razmerju med tistimi, ki se strinjajo ali pa ga imajo za pacienta.
3. Zaveznikov koga? Kaj je zate država? Ti politiki dajejo vtis kot da jih briga za kaj drugega kot za lasten blagor in da je interakcija z "nami" zgolj igra kako držati večino pacifirano, katerim na vsake par let dajo občutek da so pomembni in da KAO odločajo o čem in da jim pač razni revolucionarji, teroristi in ostali nebodigatreba ne skačejo v zelje?
4. To, da veš da prihaja nevihta in to, da nihče nima marele še ne pomeni, da gre za obupovanje, gre pač za zavedanje, da v nevihti brez marele obstaja (precejšnja) verjetnost, da bo koga zadela strela in skoraj gotovo bomo vsi bolj ali manj mokri.
5. Če si iz vsega tega potegnil zgolj strah in "bati" mi je zelo žal zate in če misliš, da je orožje najhujše kar ti lahko poberejo se hudo motiš mene je recimo bistveno bolj strah, da bo banda ukradla lepo prihodnost mojih otrok.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
Zaostrovanje EU zakonodaje glede orožja!! - od - 08-12-2013, 01:21



Uporabnikov, ki berejo to temo: 21 Gost(ov)