Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
Nisem aktiven predvsem zato, ker nočem postavljati Admina v položaj da me bo moral banat ali pa tolerirati žaljenje. Nekaterim, ki so v zadnjem času bolj aktivni tu (seveda tistih kvalitetnih, ki so se baje držali stran od foruma zaradi mene in meni podobnih itak ni....) lahko v odgovor napišeš samo žaljivke in jih direktno pošlješ v pizdo, ker ali drugega ne zastopijo ali pa drugega niti vredni niso.

Kar se pa konkretne teme tiče pa mislim (sploh če pogledate prispevek 24kur), da je povsem irelevantno predstavljanje naše dejavnosti kot šport, nenevarne itd., ker prvič jih ne briga in drugič točno vedo kaj hočejo in prej kot se boste ostali sprijaznili s tem prej vam bo jasno kaj je za narediti. Trump je v ZDA začel delati pravo stvar in to je žaliti tiste ki so žalitev potrebni, razkrinkavati tiste ki so razkrinkanja potrebni in onemogočati tiste, ki delajo škodo temu kar on in več kot 70% pravih američanov pojmujejo pod ameriško družbo ali povedano drugače bobu reči bob vedno in ob vsaki priliki brez izjem, ker ne glede na to kako glasne so svinje dejstvo je da so v manjšini in dejstvo je, da če (tiha) večina dvigne glavo in odpre usta kar naenkrat niso noben faktor več - predvsem zaradi slednjega take tendence po preganjanju določene vrste govora, ker glavno orožje proti tem svinjam je odkrito in javno govorjenje proti njim.

Pravilno stališče lastnikov orožja mora biti, lastništvo orožja je moja osnovna pravica, ki presega celo pravico svobode govora in kdor koli se s tem ne strinja ko ga jebe, kdor pa aktivno ali pasivno sodeluje pri kratenju te pravice je pa sovražnik in svinja, ki jo je treba zatreti v kali. Najslabše se je skrivati in se iti noja "sej morda bo šlo pa mimo" ter nato tiho pridušati v gostilni, da kako zelo grozni so ostali, ker ne razumejo užitkov in veselja, ki jih prinaša orožje (predstavljajte si gostilniške pogovore na to temo pa da ni tema orožje ampak teniški lopar, sekira, motorka, vilica, avto, kamion, kamen, nož, golf palice, bejzbol kij, električni kabel večjega premera... bizarno).


Skratka potrebno je prikazati vse tendence tako oblasti kot liberalcev (Rok je povsem pravilno uporabil besedo in je povsem vseeno kaj kurji možgani goveda iz Slovenije mislijo pod tem terminom tako ali tako večina lokalnih goved še vedno živi v letu '45, ker so črno-bele stvari ugodne za tisti en na pol delujoč možgan) po čedalje večji kontroli (roko na srce orožje je samo ena od agend in na koncu dneva niti ne najbolj pomembna, ker ko je treba masovno pobijat je orodij za to na državno organiziran ali paradržavni način več kot dovolj - bistveno več kot subjektov pripravljenih na to aktivnost) kot željo po diktaturi in totalitarni ureditvi družbe ter odstirati iluzije in laži, ki jih trosijo skupaj s svojimi kurvinarskimi trobili ala 24kur&co...
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od spe7 - 26-11-2015, 12:50
RE: Zaostritev EU zakonodaje o orožju - od Mato - 28-01-2017, 18:19



Uporabnikov, ki berejo to temo: 23 Gost(ov)