Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M 48 za rekreativno precizno streljanje?
(08-04-2018, 11:19)jabolko Napisal:
(08-04-2018, 10:31)J.S.Archer Napisal: Sem predvideval, da so določene tarče za malokalibrsko orožje ter velikokalibrsko orožje.
Ja širina kroga črnine, ki se začne z 7 je okoli 18 cm.
Center z 9ko ter 10 pa cca: 10cm.
Te tarče se uporabljuporabljajo za pištole na 25m ter PAP na 100m. Pri dosedanjih tekmovanjih, ki sem jim bil priča.
Z tehniko streljanja si vzamem čas. Umiritev, fizična kot psihična. Poiskušam ustreliti v tistem časovnem oknu 2, 3 sekund izdiha med tem, ko nežno vlečem sprožilec že pred tem. Ko vse skupaj združiš ni tako enostavno. Ampak se pri rezultatu pozna.
Malo ostalo iz služenja naborništva malo iz priučenega streljanja z zračno puško v mladosti.

Vsekajor ostajam pri nakupu M48.
Čeprav še nihče ni oznanil koliko krogov se, da dosegati z tem orožjem če je za sprožilcem nek povprečen strelec.

Aja kaj si meru  lastiko iz gat potegnena...črnina ima natanko 20 cm devetka ima 10 cm desetka pa 5 cm
Izjava"Center z devetko in desetko pa cca: 10cm" pa lahko komot kandidira za naj butasto izjavo leta 2018
ima celo možnosti za zmago :))
Koliko krogov se da dosegat je odvisno od tarče pa seveda če streljate 30 strelov in se šteje pol 10 najboljših tud pripomore k rezultatu.
Vsekakor je M48 ok puška ki nikakor ni za podcenjevat niti v današnjem času čeprav so to že naredili.

Se opravičujem .naslednjič vzamem meter ter izmerim na milimeter natančno. 
Ob vašem komentarju sem pomislil. Mater more bit tale dedc tečen doma. Al pa ma zafukano babo pa ga ma pod tako kontrolo, da čuti potrebo širit svoje dlakocepstvo med hoby aktivnosti.
Pa oprostite, če sem vas užalil z svojo hudomušno izjavo.
Sedaj je čas za kafe ter.... Carpe diem.
Odgovori

Prispevkov v tej temi
RE: M 48 za rekreativno precizno streljanje? - od J.S.Archer - 08-04-2018, 11:23

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)