Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] VABILO NA OTVORITEV LIGE- REX-Zero - 1 2016 Mlake pri Vipavi
#31
Jaz pa pravim, hvala Bogu, da sploh še kdo kaj razvija, proizvaja.... saj je šla skoraj vsa industrija v 3pm.
Praktično kompletna strojegradnja, ki je včasih zaposlovala par 10.000 ljudi... se je zreducirala na nekaj manjših ali malo večjih "garažnih" podjetij.
Ravno mala in srednja (družinska) podjetja so lahko gibalo razvoja, napredka ... ne pa državna uprava pravnikov, sociologov in politologov... in trgovin, ki preprodajajo bolj ali manj kitajsko robo (in zelenjavo iz Padove)  Doh

Vsekakor tudi raje vidim, da dobijo državna ali evropska sredstva takšne firme, kot pa, da jih pobirajo neke "potemkinove vasi", imenovane razvojno-raziskovalni projekti za "istraživanje ruda i gubljenje vremena" samo zato, ker so jim (spet posvečene) agencije spisale ne vem kakšen razvojni program. Na papirju.

Malo sem se "spucal", se opravičujem. 
Ne poznam lastnikov AREX, z Rexom sem ustrelil ene 20 nabojev (ima ga sovaščan) in vsekakor Rexu želim, da se obstane in uspe na trgu.
Odgovori


Prispevkov v tej temi
RE: [split] VABILO NA OTVORITEV LIGE- REX-Zero - 1 2016 Mlake pri Vipavi - od JRC - 24-02-2016, 11:56



Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)