Ocena teme:
  • 3 Glas(ov) - 3 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razno
Se strinjam...pravzaprav bi mu dela urejanja ne zmanjkalo če sem pošten Think
Odgovori
Prihajajo specialci ..

Rofl
Odgovori
Shootme

https://www.youtube.com/watch?v=ZX2qJqDBM58

https://www.youtube.com/watch?v=8JHIj9jY4Ew
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
[Image: 74526656_2493677384244655_49403077530893...e=5E1D9AB1]
Odgovori
Kaj je to vrhunec matematike?





To je, ko sredi noči potegneš koren ven iz neznanke.

Kdo pozna definicijo gej parade?

Definicija gej parade torej?



Definicija gej parade je:


To je dogodek, ko se zbere skupina pedrov v iskanju kurca
a nema kurca dobijo po pički.
Odgovori
(08-11-2019, 01:40)J.S.Archer Napisal: Kdo pozna definicijo gej parade?
Definicija gej parade torej?
Definicija gej parade je:
To je dogodek, ko se zbere skupina pedrov v iskanju kurca
a nema kurca dobijo po pički.
... Arči, a so ti kdaj kaj naredili, da jih takole javno zmerjaš ? Pa preden take stresaš se poduči o istospolnosti, na hitro, laično pa ti povem, da je podobno, kot se rodiš levičar ali desničar. Predispozicija se lahko pojavi že v zgodnjih fazah embria, lahko pa se razvije tudi po rojstvu, vse skupay pa je mix genetike, hormonov in socialnih okoliščin ... ampak to je njihova stvar. Vsak naj bo kar mu paše, dokler meni ne škoduje ali me ne sili v isto.
( tudi levičarje so včasih s palico tepli, da naj pišejo z desno )
Odgovori
Ja, baje je genetsko pogojeno in se deduje po moški liniji, tako kot plešavost ;)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
OMFG pedr šala BEJŽMO BEJŽMO internet policija je na poti skrij se kdor se more....
Odgovori
Mato, tobje resna stvar. Baje se lahko celo nalezes ;)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
Zelo mi je bil všeč komentar JuretaD in sem ga hotel nagraditi z ugledom, a sem se zajebal in ga pomotoma dal J.S.Archerju. Napako bom vsaj delno popravil jutri, ko bo poteklo 24 ur.

Drugače nimam nič proti dobremu štosu, vendar je povdarek na dobrem in ne na vulgarnem.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
Cak cak cak pocas zdej... Se pravi če je pedr v istem prostoru kot jaz se lahko nalezem!??!?! Ne me jebat zdej šele zvem. Kje je pa NIJZ, da bi to javno objavil in posvaril ljudi to niso heci folk....

Kaj pa če si z lezbo a se tud kej naležeš :)?
Odgovori
(08-11-2019, 21:48)Mato Napisal: .....
Kaj pa če si z lezbo a se tud kej naležeš :)?
naležeš ali naližeš?[Image: nyam1.gif]
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
(08-11-2019, 19:44)Kristian Napisal: Ja, baje je genetsko pogojeno in se deduje po moški liniji, tako kot plešavost ;)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Ta se bo sigorno nalezel tega v čuzi kjer bo sedel 15 let za strašn kriminal zažiga LGBTQ zastave.

The man charged with tearing down an LGBTQ flag from an Ames church has been found guilty in a jury trial.
Adolfo Martinez was found guilty Wednesday of a hate crime, third-degree harassment, and being a habitual offender
Martinez told KCCI he tore down the flag from the United Church of Christ and burned it.
Officers arrested the 30-year-old in June.
Story County Attorney Jessica Reynolds says the habitual offender charge calls for an enhanced penalty.
She said Martinez faces 15 years in prison when sentenced.
A sentencing date has not yet been set.
https://www.kcci.com/article/man-charged...s/29714879
Odgovori
(08-11-2019, 21:48)Mato Napisal: Cak cak cak pocas zdej... Se pravi če je pedr v istem prostoru kot jaz se lahko nalezem!??!?! Ne me jebat zdej šele zvem. Kje je pa NIJZ, da bi to javno objavil in posvaril ljudi to niso heci folk....

Kaj pa če si z lezbo a se tud kej naležeš :)?
Kaj pa, če si samo na istem forumu?

Poslano z mojega SM-T585 z uporabo Tapatalk
Odgovori
(09-11-2019, 01:00)turist Napisal:
(08-11-2019, 21:48)Mato Napisal: Cak cak cak pocas zdej... Se pravi če je pedr v istem prostoru kot jaz se lahko nalezem!??!?! Ne me jebat zdej šele zvem. Kje je pa NIJZ, da bi to javno objavil in posvaril ljudi to niso heci folk....

Kaj pa če si z lezbo a se tud kej naležeš :)?
Kaj pa, če si samo na istem forumu?

Poslano z mojega SM-T585 z uporabo Tapatalk
Mislim da je to ok, ker se pameti preko foruma se nben ni nalezel (dokazano tu nkrat) tko da bi rekel da se tudi tega posledicno naj ne bi .... je pa res da nkol ne ves morda treba postavt vprasanje na kakem med.over.net forumu glede tega?
Odgovori
(08-11-2019, 23:35)mr.T Napisal:
(08-11-2019, 19:44)Kristian Napisal: Ja, baje je genetsko pogojeno in se deduje po moški liniji, tako kot plešavost ;)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Ta se bo sigorno nalezel tega v čuzi kjer bo sedel 15 let za strašn kriminal zažiga LGBTQ zastave.

The man charged with tearing down an LGBTQ flag from an Ames church has been found guilty in a jury trial.
Adolfo Martinez was found guilty Wednesday of a hate crime, third-degree harassment, and being a habitual offender
Martinez told KCCI he tore down the flag from the United Church of Christ and burned it.
Officers arrested the 30-year-old in June.
Story County Attorney Jessica Reynolds says the habitual offender charge calls for an enhanced penalty.
She said Martinez faces 15 years in prison when sentenced.
A sentencing date has not yet been set.
https://www.kcci.com/article/man-charged...s/29714879

Mogoče bi bilo dobro, da bi obiskal kakšen tečaj iz angleškega jezika, saj ga očitno ne razumeš najbolje.
Odgovori
ko smo že pri anglešioni ...
three chineese, Chu, Bhu and Fhu decided to migrate to the States and there was this emigration officer, told them, you can get the green card but you have to americanise your names ....

OK said Chu, I'll be CHUCK
OK said Bhu, I'll be BUCK


Fhu decided to return to China
Odgovori
No profesor agleščine razloži. Razen tega mu taka kazen grozi torej še ni določena nisem prov dosti odstopil od članka.
Odgovori
(09-11-2019, 11:19)mr.T Napisal: No profesor agleščine razloži. Razen tega mu taka kazen grozi torej še ni določena nisem prov dosti odstopil od članka.
Matej, tudi jaz ne vem točno, na kaj leti kritika ?
Odgovori


https://youtu.be/qKsFVVdjyHs

Si znate tak obicaj predstavljat pri nas? Kot na fronti ;)
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 4 Gost(ov)