Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelišče je izpadlo iz projekta Plečnikovega stadiona
#1
Danes iz Dela...strelišča ni več v projektu (poleg nekih drugih sprememb). Cry Cry Cry
Odgovori
#2
(07-02-2020, 16:55)Ales Napisal: Danes iz Dela...strelišča ni več v projektu (poleg nekih drugih sprememb). Cry Cry Cry


Moje sožalje, imajo pa Džamijo ter Parado ponosa ,pa Pahor in Janković jim mahata
Odgovori
#3
A to je kaj slabega?
Odgovori
#4
(08-02-2020, 09:20)dani_79 Napisal: A to je kaj slabega?
Menda že, ali pač meniš, da ne?
Odgovori
#5
(08-02-2020, 09:20)dani_79 Napisal: A to je kaj slabega?

da je izpadlo strelišče ali da imamo parade? Prvo seveda ja ali ne odvisno koga vprašaš.
Drugo pa je sama pozitiva. Glede na uspeh parade ponosa in sprejem v mainstream družbe slišim da društvi zoofilov in nekrolov že pripravljata plakate in trenirata koreografijo za nastop na svojih paradah ponosa... (pedofili se še malo držijjo ob strani, čeprav so baje najbolj varni vozniki. Statistično je ugotovljeno, da ravno oni zmeraj zmanjšajo hitrost ko se peljejo mimo vrtca in šole...)
Odgovori
#6
(08-02-2020, 10:07)Kristian Napisal:
(08-02-2020, 09:20)dani_79 Napisal: A to je kaj slabega?
...Statistično je ugotovljeno, da ravno oni zmeraj zmanjšajo hitrost ko se peljejo mimo vrtca in šole...
[Image: acute.gif]
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#7
Damm i love this you are never disapointed by Kristian replay

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#8
Ne vem če imamo temo za smeh, ampak ker smo že zašli:

Zadnč sva bla s punco na večerji, pa sem opazil da se pri mizah ljudje zgražajo nad najino razliko v letih - jaz imam 32 let, punca pa 19. Ne morem verjet kako so ljudje lahko zavrti in kako hitro obsojajo. Čisto nama je pokvarilo deseto obletnico.
Odgovori
#9
Kristjan da ne boste pozabli prijavit parade ker potem Zoki pa Pahor ne bosta vedela kdaj vam pridt mahat...
Odgovori
#10
(08-02-2020, 11:58)dani_79 Napisal: Kristjan da ne boste pozabli prijavit parade ker potem Zoki pa Pahor ne bosta vedela kdaj vam pridt mahat...
Mislim, da si zgrešil poanto Kristianovega odgovora  Shrug
Odgovori
#11
jernejm Napisal:Ne vem če imamo temo za smeh, ampak ker smo že zašli:

Zadnč sva bla s punco na večerji, pa sem opazil da se pri mizah ljudje zgražajo nad najino razliko v letih - jaz imam 32 let, punca pa 19. Ne morem verjet kako so ljudje lahko zavrti in kako hitro obsojajo. Čisto nama je pokvarilo deseto obletnico.

Res da to niti najmanj ne sodi na forum pa vseeno upam, da je to bil "joke"
Odgovori
#12
Zadnjic se je en hvalil da so macke streljali pa je potem spremenil da so streljali a nic zadeli mogoce pa onadva tud nista bla na vecerji ampak sam v mcdonaldsu na sladoledu (joke)
Odgovori
#13
vidim, da je marsikomu smisel za humor tuleč pobegnil na prvo drevo... a bo treba tudi na forumu strelec.si narediti "safe space" za nežne dušice, pa gender neutral WC odpret da se kdo ne bo počutil preveč prizadet ob kakšni objavi??


Priponke Male slike
   
Odgovori
#14
edini "safe space" pri kristjanu je da stojis za njegovim hrbtom . vendar ko poje za kosilo pasulj NO MORE "safe place". nekako deluje po saddamovem receptu za kurde . you want gun or gas.lpm
Odgovori
#15
Normalno da so skenslali.. saj bojo kle notr postavli vrjetno svoje strelišče za đihadiste:




Po Ljubljani že odmeva :D
Moons out, goons out!
Odgovori
#16
Recimo ,da v najdražjih sportni prostorih v Ljubljani (če kdaj ga Pečečniku sploh rata zgradit) strelišče mogoče ni najboljši izkoristek prostora , poleg tega ,da je to planirano strelišče bilo vrjetno za zračko , saj za kaj resnega (ustreznega ISSF zahtevam za mednarodna tekmovanja) za MK rabiš ogromno prostora .

Če bi se naredilo novo strelišče, ki ponuja kapaciteto Dolenjke ali več bi le to vrjetno v par letih zaprli in poligon pozidali z stanovanjskimi bloki( elitna lokacija, ki trenutno občini dela izgubo) tisto streliče pod stadionom pa nebi bilo na voljo za velik kaliber, poleg tega vrjetno omejeno za rabo strelskih klubov ne pa joklnov ki enkrat na leto pridejo malo prepucat pajčevine iz cevi.

Tako da nič preveč ne padajte v nezavest ob novici ,da ga ni več v planu.
Odgovori
#17
Ronzi a lahko prosim prevedeš, sej veš vsi nimamo tak iq da bi znal tuje jezike. Hvala
Odgovori
#18
Lahko iz zanesljivih virov povem da so bili planirani štirje prostori, primarno za dinamiko, pa tudi za lovce. Vendar se finančno plan ni izšel, zato je bil opuščen.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#19
(08-02-2020, 22:06)admin Napisal: Lahko iz zanesljivih virov povem da so bili planirani štirje prostori, primarno za dinamiko, pa tudi za lovce. Vendar se finančno plan ni izšel, zato je bil opuščen.
Torej je bila zadeva kar resno zamišljena? 

Jaz sodim med joklne, ki občasno pridejo prepucat cevi in bi mi tako strelišče na tej lokaciji prišlo zelo prav - će smo bili joklni tudi v planu kajpak.
Odgovori
#20
Glede na prostor potreben za kaj takega ,ne dvomim ,da ni bilo nobene računice ,ki bi to opravičila.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)