Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katera je najbolje založena trgovina z orožjem, strelivom ter dodatki v Sloveniji?
#1
Zanima me kakšno je vase mnenje na to temo.
Katera trgovina z orožjem, strelivom ter dodatno opremo je najbolje založena v Sloveniji?
Odgovori
#2
(31-08-2019, 22:01)J.S.Archer Napisal: Zanima me kakšno je vase mnenje na to temo.
Katera trgovina z orožjem, strelivom ter dodatno opremo je najbolje založena v Sloveniji?
Z orožjem, po moje Rebec zmaga.
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#3
(31-08-2019, 22:39)nono Napisal:
(31-08-2019, 22:01)J.S.Archer Napisal: Zanima me kakšno je vase mnenje na to temo.
Katera trgovina z orožjem, strelivom ter dodatno opremo je najbolje založena v Sloveniji?
Z orožjem, po moje Rebec zmaga.

Ma kje pa
Odgovori
#4
Po moje je Proarmis zelo dobro založena trgovina tako z orožjem kot s strelivom in vsem kar spada poleg.
Odgovori
#5
Think ... "na črno"?  Dumb
Odgovori
#6
Verjetno v kolikor gledamo celo ponudbo od orožja, opreme in komponent za ponovno polnjenje streliva zmaga Proarmis vsaj od teh, ki jih sam poznam. V kolikor gledamo samo orožje je bil v ospredju Rebec samo sedaj koliko gledam ponudbo nima več določenih znamk orožja.. Kar me pa moti pri vseh naših trgovcih pa je dejstvo, da ti le stežka nabavijo nekaj kar nimajo na zalogi no vsaj v preteklosti, ko sem sam nabavljal je bilo tako.
Odgovori
#7
Vsak trgovec se trudi nabavit potrebne artikle za svoje stranke.
Moje osebno mnenje je, da najvec artiklov za sportne strelce ima https://cesar-shop.com .
Tudi Proarms Mb, Strelska oprema Trbovlje, Rebec, Lovec Grosuplje, JLB,...in ostali se tudi dober založeni
Odgovori
#8
Trgovec je seveda najprej trgovec in mu je najvažneje kos prodat, zaloga pa kolk ima pač namenskega kapitala.
Kaj se pa potem dogaja je pa drugačna slika v smislu uveljavljanja morebitne garancije, popravila ali nakupa rezervnega dela (čakanje 6 mesecev in več).
Ponavadi itaq iščem kos, ki ga je potrebno vedno naročit.
Zato gledam na ta malo bolj široko, da mi trgovec tudi kasneje stoji ob strani.
Definitivno moj glas glede CZ programa Cesar shop, Proarmis je super, se fantje maksimalno potrudijo, naročijo in tudi serviserja Dejana imajo, ki ve kaj počne.
Matic Lovec Grosuplje, Rojal, Vute..potem se pa po izkušnjah počasi moj seznam konča.
LP
Odgovori
#9
(01-09-2019, 10:35)Zlatgol Napisal: Trgovec je seveda najprej trgovec in mu je najvažneje kos prodat, zaloga pa kolk ima pač namenskega kapitala.
Kaj se pa potem dogaja je pa drugačna slika v smislu uveljavljanja morebitne garancije, popravila ali nakupa rezervnega dela (čakanje 6 mesecev in več).
Ponavadi itaq iščem kos, ki ga je potrebno vedno naročit.
Zato gledam na ta malo bolj široko, da mi trgovec tudi kasneje stoji ob strani.
Definitivno moj glas glede CZ programa Cesar shop, Proarmis je super, se fantje maksimalno potrudijo, naročijo in tudi serviserja Dejana imajo, ki ve kaj počne.
Matic Lovec Grosuplje, Rojal, Vute..potem se pa po izkušnjah počasi moj seznam konča.
LP

Se strinjam z zapisanim!
Odgovori
#10
Nold v CE bi še dal na seznam.
Ni med najbolj zalozenimi, se pa potrudijo oz. postanejo konkurencni ;)
Najvec za 'šlatat' pa ima Proarmis vsaj v MB in okolici.
Odgovori
#11
v NM v SLO GUN tudi ni malo za v roke prijet S-clay
Odgovori
#12
Jaz npr. zelo veliko delam z Maticem pri Lovcu v Grosupljem in sem z njim zelo zadovoljen. Po moje se splača držati nekoga, s katerim imaš dobre izkušnje in veš, da te ne bo nategnil.

Kot pa je bilo že prej omenjeno, ti skuša vsak prodajalec čimveč prodati. Sploh ko si začetnik, ti za velike denarje prodajajo navadne krpice za čiščenje in material, ki ga brez problema dobiš za male denarje drugje ali pa ga sploh ne rabiš. To ne leti na Matica iz Lovca, ampak imam takšne izkušnje s katero drugo trgovino, kjer zdaj iz principa ne kupujem več. Zato se splača, kot povsod drugod, narediti malo raziskavo trga, da vidiš, če se kje dobi lahko ceneje. In potem omeniš, da tam in tam lahko dobiš ceneje in ti nekateri prodajalci potem nekoliko prilagodijo ceno.

Recimo z enim od zgoraj omenjenih najboljših trgovcev imam izkušnjo, da je lani neko puško prodajal po izjemno ugodni akcijski ceni za okoli 800 EUR, običajna cena pa je bila 890 EUR. Pri tem je priporočena prodajna cena v Evropi za isto puško 610 EUR in tudi v Sloveniji jo z lahkoto dobiš pod 700 EUR, splača pa se pogledati tudi v Italiji.
Odgovori
#13
(02-09-2019, 18:39)romc Napisal: v NM v SLO GUN tudi ni malo za v roke prijet S-clay
Res je veliko videt tam, ampak za večino stvari ima tako visoke cene, da je dobro pred vsakim nakupom preverit, kako je drugje.  
Pa ne samo za orožje, tudi za ostalo kramo in pripomočke.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#14
(02-09-2019, 18:39)romc Napisal: v NM v SLO GUN tudi ni malo za v roke prijet S-clay

Cene imajo precej za lase privlečene - par cvetk za primer: SKS 650 eur (Rebec jih je imel po cca 300), rabljena CZ Shadow 900 eur (NOVA je 915 pri prvem ponudniku, ki sem ga poiskal), Mosin 450 eur, Mauserji med 600 in 800 eur, od česar jih je tričetrt nekaj predelanih in z porezanimi kopiti, ki se seveda oglašujejo kot "original". Razumem, da mora trgovec nekaj zaslužiti, a vendar so njihove cene nerealne za svet v katerem obstaja internet in/ali telefon.
Odgovori
#15
ja se strinjam z napisanim. res so mal zlatarčki ratal,vendar na njihovem začetku smo pa kar po ugodnih cenah kupoval .
Odgovori
#16
Vsak rad s cim manj dela najvec zasluzi. Probajo... dokler gre, gre.
Imajo pa eni res nabite cene u tri PM za dolocene zadeve.
Odgovori
#17
(03-09-2019, 15:05)MarkB Napisal: Vsak rad s cim manj dela najvec zasluzi. Probajo... dokler gre, gre.
Imajo pa eni res nabite cene u tri PM za dolocene zadeve.
Mi nimamo...
Odgovori
#18
Sem kupoval orožje pri, po mojem mnenju, obeh (naj)solidnejših prodajalcih v slo. Proarmis dobro založeni vendar nefleksibilni pri cenah, pri Rebcu pa dokaj cenovno fleksibilni za orožje na zalogi.

Priporočam oba.
Odgovori
#19
Če trgovci ne bodo imeli zaslužka, bodo propadli in potem ne bomo imeli nikjer kupovati... Vsak kupec pa se odloči, ali je zanj sprejemljivo.

Osebno sam imam raje malo večjo maržo in pošten odnos. Odnos tudi takrat, ko čez leto prineseš nazaj, pa ti nekaj uredijo...
Odgovori
#20
Ta je pa močna... Pravljica o višjih maržah in poštenem odnosu? Kateri trgovec prodaja take izgovore?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)