Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volilna moč posestnikov orožnih listin. DOBLJENE VOLITVE.
#1
Zavedati se moramo sledečega. Državljanov republike Slovenije z orožno listino takšno ali drugačno presega število 40.000 volilnih udeležencev.
Prištejmo k tej številki, partnerje, sorodnike ter prijazelje, ki niso oprane glave in v Sloveniji je lahko formirano volilno telo z 150.000 + volilci!

Zakonodaja ni pisana na kožo poštenega državljana. 
Letošnje leto pa bo z implementacijo Bruseljske zaostrovane katerigorizacije orožja pokazal kam pes taco moli.
Žalostno je, da masa ljudi z orožnimi listinami v Sloveniji ne uvidi kako veliko ter močno volilno telo smo. Vseh skupaj nas je okoli 40.000, + partnerji + starši, plus razgledani prijatelji znanci.
Dejansko je lahko aktivirano volilno telo z maso preko 150.000 volilcev kar prinese veliko zmago politični stranki, ki bi se postavila po robu EU lobistom, birokratom z namenom "razorožitve" legalnega dela prebivalcev z orožnimi listinami v EU.

Kaj potrebujemo za ozaveščanje vseh članov z orožnimi listami ter navodili kako postopati v prihajajočih volitvah. Sam vem, da lahko vplivam na bazo vsaj: 15 do 20 volilcev, ki bi volili ustrezno politično opcijo.
Le v razmislek, da strelci v Sloveniji nismo za odpis.
In lahko z enostavnimi organizaciskimi prijemi odločno vplivamo na prihodnost države ter strelstva v republiki Sloveniji.
Pozabiti je potrebno na osebna prepričanja zer razprtije ter pokazati, da smo lahko pri eni stvari složni. Kar je po mojem mnenju največji strah naših vladarjev.

Srečno.
#2
Problem je, da "edina politična opcija", ki jo imaš v mislih, ima drugje toliko napak in napačnih idej, da je ne jaz, ne moji sorodniki in prijatelji niti pod razno ne bomo volili.
#3
Si pa takoj ugotovil, da je le ena politična opcija sprejemljiva. To mi da mislit.  Whistle
#4
In katera naj bi bila ta edina politična opcija?
#5
Zato pa čedalje bolj mislim, da je treba podpirati tiste, ki razorožujejo ker ima v Sloveniji očitno veliko ljudi orožje zgolj za podaljšek svojega kurca in ker je "posebno" "omejeno" in ker imajo zato občutek da so "posebni". Skratka od teh 40k je očitno dokaj resna številka ljudi katerim je osnovni namen lastništva povsem mimo. Mislim, da se bomo znotraj Zvez in društev morali malce drugače organizirati in iz raznoraznih društev pometat čimveč golazni z orožjem.
#6
Bem, Ne po ovinkih. Saj se lahko pove spisek strank ,ki nas podpirajo oz se gre do njih in zagotovi xy število volilcev v zameno za ureditve strelstva itd... to američani delajo že vrsto let priu politiki. Ti meni jaz tebi
#7
(06-04-2018, 19:08)Mato Napisal: Zato pa čedalje bolj mislim, da je treba podpirati tiste, ki razorožujejo ker ima v Sloveniji očitno veliko ljudi orožje zgolj za podaljšek svojega kurca in ker je "posebno" "omejeno" in ker imajo zato občutek da so "posebni". Skratka od teh 40k je očitno dokaj resna številka ljudi katerim je osnovni namen lastništva povsem mimo. Mislim, da se bomo znotraj Zvez in društev morali malce drugače organizirati in iz raznoraznih društev pometat čimveč golazni z orožjem.

In če te kdo vpraša,če si prepričan, da sam ne spadaš med malo posebne?
#8
Osebno mi ni znano katera stranka, bi naj podpirala trenutne lastnike.
Mogoče SDS?
Dejansko bi morali po predstavitvi moči določenega volilnega telesa opraviti pooblaščenci razgovore z posameznimi političnimi strankami.
Ja utopična ideja ampak že zzapis enega od komentatorjev, da vedvedeti, da dokler ljudje ne bodo služni bodo oblastniki še naprej počeli kar jih je volja. Sam imam finance ter voljo zadostiti tudi novi zaostreni zakonodaji, ki bi lahko bila sprejeta.


Med prebiranjem tistisoče in ene teme na tem forumu pa sem spoznal, da so med nami visoko izobraženi intelektualci, ki bi lahko z podporo strelskega lobija ogromno dosegli.
Ampak spet bi se našli posamezniki katerih edini interes bi bil zaslužek in roka v kozarcu z marmelado brez pravih ambicij združenja Slovenske strelske scene v en močan politični lobi z jasno zadanimi cilji ter nalogami.
#9
No jaz sem levičar in zato me tu na forumu ne marajo. Ampak lahko pa povem, da tudi levičarji niso tako zelo proti strelnemu orožju, kot se zdi. Večina mojih somišljenikov podpira moj hobi, nekaj od njih se pa tudi samih ukvarja s strelstvom. So nekateri, ki so pač proti. Zato pa jim argumentirano predstavim zadeve. 

Gre za to: prepričevat že prepričane stranke nima smisla, usmerit se je treba tja, kjer še niso tako prepričani. Meni še kar dobro uspeva. Žal pa določeni drugi strelci z arogantnim odnosom ljudi samo odbijajo, in se taki potem res bolj nagibajo k prepovedi orožja.
#10
Naj bi veljalo, da se politike tu ne vpleta, izgleda, da brez res ne gre, se pa ja tisti, ki mogoce se verjamete, da kdo, ki veliko obljublja besedo na koncu drzi in nas ne bo le izkoristil pa napisem se kot bi Mato turil kurac u dupe.
#11
Se strinjam z J.S Archer,
kar bomo izvolili to bomo imeli, torej čimbolje vnovčit svoj glas, pa bodo prekleto razmislili kaj bodo počeli,
je pa zagotovo problem to, da že 10 let pred volitvami obljubljajo vse mogoče, na koncu pa spet na stara pota... 
Vse skupaj ne vidim kot politiko tu na forumu ampak kot organizacijo strelcev za dosego čim boljše vnovčen svoj volilni listič.
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
#12
Če lahko en zagnan državljan z ustreznim poznavanjem postopkov ter zakonodaje šola celotno državo, zakaj veliko bolj ususposobljeni posamezniki med nami nebi bili sposobni storiti isto?
Govorim o Viliju Kovačiču ter 2 tiru.
IzbojevaIzbojeval je drugi referendum. Spet kup

Izbojeval je drugi referendum spet kup denarja stran vrženega denarja bi rekrekel nekdo.
Ne to je demokracija.
40.000 podpisov pa smo tam, nepravilnosti pa se stvar ponovi.

Ja mislim, da bi ustanovitev politične stranke združenja strelcev SloveSlovenije rešila veliko vprašanj!!!!

Še je čas! 
Zamislite si, kakšno volilno telo bi lahko podpiralo na novo ustanovljeno stranko z jasnimi cilji terter nalogami? 
150.000 + potencijalnih volilcev, če bi bil program stranke, realen, poštpošten in brez starih obrazov lažnjivcev, kradljivcev ter elite.
Je za razmisliti v tej smeri.
#13
Archer, moram ti prišepniti, da je sds-ovec Milan Zver zelo proevropsko nastrojen in on zagovarja to, kar je v interesu Bruslja. V našem primeru je interes razorožitev, otežitev,... civilistov s strani Bruslja in Zver, sds, to podpira.
#14
Z orožjem se v svojem programo ne izpostavlja nobena stranka, ker zadeva prinaša svoja tveganja. Če pa bi se katera enoznačno opredelila, bi jo volil, pa če bi bili beli, rdeči ali mavrični.

Z orožjem se v svojem programu ne izpostavlja nobena stranka, ker zadeva prinaša svoja tveganja. Če pa bi se katera enoznačno opredelila, bi jo volil, pa če bi bili beli, rdeči ali mavrični.
#15
Politika na tem forumu ni zaželjena... ;), ker pa je bilo že toliko napisanega, bom še jaz "priskočil na pomoč".
Lastniki športnih rekvizitov ( smrtno nevarnih igrač v obliki orožja ), bi morali več časa posvetiti nadgradnji tega prelepega športa, ne pa na visokem "štantu" ( beri: balkonu ) čakati morebitnega nasilneža, da mu preluknjajo obleko, ki jo ima že od rojstva. Po mojem mnenju sta oba primerna ne le obiska pri psihologu, ampak obiska pri psihijatru. Seveda, to je le moje mnenje. Lahko pa mi verjamete, da bi športni strelci bili bolj spoštovani pri vseh ljudeh ( v mislih imam strankarsko obarvanost ), če ne bi ( na glas ) razmišljali, kako so ogroženi...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#16
90% strelcev voli stranke ki zagovarjajo restrikcije orožja in tega ne bo nobeden spremenil.
#17
Evo jaz pa vem kdo bi nas podprl!SNS in Jelincic ?
#18
(07-04-2018, 07:58)357 Napisal: ...ne pa na visokem "štantu" ( beri: balkonu ) čakati morebitnega nasilneža, da mu preluknjajo obleko, ki jo ima že od rojstva...

zanimivo, ampak recimo onkraj luže se smatra osebna svoboda kot najvišji ideal ter s tem povezano branjenje le te kot tudi svoje lastnine kot neodtuljiva pravica. in to imajo v ustavi zapisano kot največjo svetinjo.

pri nas očitno to ni pomembno, pomembna je 'komunity' in kako lepo nastavljati zadnjico, ter seveda neuporabljati orožja ampak samo neškodljiv športni rekvizit.
no pa sj tudi v ustavi nimamo potrebe po svobodi, glavno da imamo pravico do vode...
#19
Tongue 
Evo jaz pa vem kdo bi nas podprl!SNS in Jelincic  :))
#20
@ Marks
Omenjal sem se le na športno orožje! Zakaj bi ga zlorabljal ( od nabave do posesti in "uporabe" ), če imaš možnost nabaviti in imeti tudi orožje za varnost?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)