Ocena teme:
  • 11 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaostritev EU zakonodaje o orožju
(11-05-2017, 08:42)Msslosar Napisal:
(10-05-2017, 21:49)jabolko Napisal:
(10-05-2017, 16:35)Msslosar Napisal:
(10-05-2017, 15:16)JRC Napisal: Če mene vprašaš, je čisto vseeno kam (ali vsem) pošlješ.
Odgovora ne bo, učinka pa tudi ne.



Da ne bo učinka in odgovora mi je jasno.
Jasno mi je tudi, da vladi ni mar za državljane, še najmanj za strelce.
Vendar bodo vseeno izvedeli, kaj si jaz mislim o njih in njihovih odločitvah.

Sprašujem se pa večkrat tudi, na kakšen način so pridobili naziv raznih dr., mag. in ostalih nazivov.

Osebno bi me bilo sram, da odločam o stvareh, ki jih ne poznam.

Ja v šolo so hodili in se trudili...kaj si pa mislu Question drgač te pa podpiram, kar povej jim take rabmo Clap


Naša vlada je sprejela direktivo brez da bi preučila vsebino, ki kriminalcem, terostistom in zločincem ne preprečujejo dostop in uporabo orožja v kriminalne namene.

Več kot očitno je, da zakone sprejema samo in izključno zaradi tega, da je nekomu všečna in da izgleda, da pokorno potrjuje nesmiselne ukaze, ne glede na to, da deluje v škodo lastnim volilcem in otežuje posest zakonitim imetnikom orožja, ki niso problematični.

Na vlado bom poslal komentar še danes, sicer podobnega oz. enakega kot evropskim poslancem, nato pa se bom odločil ali ga bom posredoval na MNZ ministrici pa še komu.

Ko ga bom posredoval vladi, ga bom na Strelcu tudi objavil.

In ja vem, da ne bom dobil nobenega odgovora, kot tudi predhodno ne, ko sem komentar poslal evropskim poslancem.

Clap Thumbup
Odgovori
Poslal komentar po elektronski pošti vladi Republike Slovenije

Komentar v prilogi


Priponke
.doc   Komentar_Na_Sprejetje_Direktive_O_Nadzoru_Nabave_In_Posedovanja_Orozja.doc (Velikost: 54,5 KB / Prenosi: 572)
Odgovori
(11-05-2017, 13:55)Msslosar Napisal: Poslal komentar po elektronski pošti vladi Republike Slovenije

Komentar v prilogi

  Clap
Odgovori
(11-05-2017, 14:59)Zlatgol Napisal:
(11-05-2017, 13:55)Msslosar Napisal: Poslal komentar po elektronski pošti vladi Republike Slovenije

Komentar v prilogi

  Clap

lepo da ploskaš ampak kdo misliš da bo to videl? Vprašanje če bo sploh prišlo do kanclijfuksa, ki sedi v sprejemni pisarni, preden gre v mapo "odložišče" od kjer se po 30dneh izbriše...

Taka pisanja je malo bolj efektivno poslati po pošti, ker ga mora nekdo vsaj prevzeti in odpreti...
Odgovori
Ni problema

Poslal ga bom še po pošti priporočeno s povratnico
Odgovori
(11-05-2017, 15:16)Kristian Napisal:
(11-05-2017, 14:59)Zlatgol Napisal:
(11-05-2017, 13:55)Msslosar Napisal: Poslal komentar po elektronski pošti vladi Republike Slovenije

Komentar v prilogi

  Clap

lepo da ploskaš ampak kdo misliš da bo to videl? Vprašanje če bo sploh prišlo do kanclijfuksa, ki sedi v sprejemni pisarni, preden gre v mapo "odložišče" od kjer se po 30dneh izbriše...

Taka pisanja je malo bolj efektivno poslati po pošti, ker ga mora nekdo vsaj prevzeti in odpreti...

Ploskam avtorju za napisano.
Nekakšne "strašne velike razlike" med pošiljanjem po pošti ali epošti ne vidim. Vsaka je lahko zavržena, pisemske pošiljke so še veliko bolj pod drobnogledmo, mislim na vsebino pošiljke, besedila se itaq v tej ali drugi obliki berejo ali pa tudi ne.
Odgovori
Kakorkoli obračate, kapo dol @Msslosar. Vsi drugi neki pišemo po forumu in jamramo, ti pa dejansko tudi nekaj storiš. Četudi ne bo imelo nobenega rezultata, si boš vedno lahko rekel, vsaj poskusil sem! Vsebinsko pa zelo dobro napisano! Še enkrat bravo Clap
Odgovori
Kapo dol? 
Clap Clap Clap
Odgovori
Po mojih izkušnjah se efekt podobnih dopisov multiplicira s pošiljanjem hkrati na več naslovov, kakšnega na višjo, kakšnega na nižjo inštanco, recimo ene 5 naslovov. Ni pomembno če je kakšen povsem irelevanten za tvojo stvar. Če dobiš odgovor, ti odgovoriš še širšemu krogu in tako dalje...
administrator / Strelec.si
Odgovori
Pravkar poslal enako Vladi Republike Slovenije

in

Ministrici: Mag. Vesna Györkös Žnidar na MNZ

po pošti priporočeno s povratnico
Odgovori
(11-05-2017, 16:08)admin Napisal: Po mojih izkušnjah se efekt podobnih dopisov multiplicira s pošiljanjem hkrati na več naslovov, kakšnega na višjo, kakšnega na nižjo inštanco, recimo ene 5 naslovov. Ni pomembno če je kakšen povsem irelevanten za tvojo stvar. Če dobiš odgovor, ti odgovoriš še širšemu krogu in tako dalje...

kaj pa kralju instagarama?
Odgovori
(11-05-2017, 17:31)red_mamba Napisal:
(11-05-2017, 16:08)admin Napisal: Po mojih izkušnjah se efekt podobnih dopisov multiplicira s pošiljanjem hkrati na več naslovov, kakšnega na višjo, kakšnega na nižjo inštanco, recimo ene 5 naslovov. Ni pomembno če je kakšen povsem irelevanten za tvojo stvar. Če dobiš odgovor, ti odgovoriš še širšemu krogu in tako dalje...

kaj pa kralju instagarama?

On pa itak ne šteka, tudi če prebere.
administrator / Strelec.si
Odgovori
Ob takšnih uredbah v samem gospodarstvu http://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/...tnike.html ni niti malo za dvomiti da bodo kmalu oglasi še samo o tekmah s fračami, večina tem pa o sili proženja gume na njih....
Odgovori
Sicer popoln offtopic ampak tole je spet eno nepremišljeno skrpucalo, podobno kot naše uredbe orožnih tem. Ta zadeva pade že na prvi inštanci kaj šele na ustavnem sodišču. In ker se gre o poslu, bodite brez skrbi da se bo marsikomu splačalo sprožiti ustavni spor.
Skratka, tole ne bo preživelo dlje kot par večernih novic.
Odgovori
Se vidi ,da oblast živi čisto v drugem svetu!
Odgovori
Že dolgo je jasno kdo gre v politiko in nam potem kroji življenje, že na prvi pogled jim nebi dal 3 pike...
Odgovori
(11-05-2017, 16:47)Msslosar Napisal: Pravkar poslal enako Vladi Republike Slovenije

in

Ministrici: Mag. Vesna Györkös Žnidar na MNZ

po pošti priporočeno s povratnico

Danes dobil podpisani obe povratnici: MNZ in Vlade.
Dobra stran povratnic je, da veš, da je nekdo pošto podpisal in prevzel.
Da je vsebina pošte prebrana bom vedel šele takrat, če dobim morebiten odgovor-odgovora sicer ne pričakujem.
Odgovori
https://www.gunsweek.com/en/current/news...-ban-ready
Odgovori
https://carrynow.eu/
Odgovori
http://www.kurir.rs/planeta/2871453/otvo...-teroriste

http://www.kurir.rs/planeta/2871765/cesk...-teroriste

Tako to delajo na Češkem.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 13 Gost(ov)