Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rexov test vzdržljivosti - 1000 nabojev neprekinjeno - 25.11.2016
kje se je video zataknil,da ga še ni
Odgovori
(26-11-2016, 02:37)lmaoz Napisal: Težave z branjem ali zgolj brezpredmetno zafrkavanje?
Ali boš raje razložil kako je "LAHKO zamenjal poljubno pištol" (citiram) glede na to, da kot rečeno le ta v posnetku ne zapusti kadra?
(02-11-2016, 23:08)jabolko Napisal: vem koliko se zadeva segreje po jurja strelih, tole je daleč od realnega :))
(25-11-2016, 23:38)LEON Napisal: Tine je dejal da se ročaj in spodnji del sploh ni segrel.
Ma ne?

Skratka, malo preveč sigurne insinuacije za nekaj, kar ni tako nujno res, sploh s strani poznavalca oz. nekoga kot si ti.
Namesto tega prčkanja in seciranja besed kako točno je nekdo nekaj rekel, pri čemer bistvo ostaja isto, bi lahko na šaljiv način rekel "ja, sem mel mal prehitre prste pri pisanju" ali kaj podobnega, ali pa zdaj vsaj stoj za svojimi besedami.

komot...

Jabolko.....lahko je zamenjal poljubno pištol...torej tu neki predvidevam...

Imaoz.....da je vmes menjaval pištole...torej jih je res menjaval...

Zdaj ti pa ne bom več odgovarjal vidiš da je dani že nestrpen...učeraj si imel možnost pridet pogledat ukolikor nisi zadevo organiziraj sam...pa pridem z veseljem še enkrat...
Odgovori
https://www.facebook.com/REX-zero-1-1429...6/?fref=ts


Priponke Male slike
   
Odgovori
Verjetno je bilo to prvič pri nas izvededeno, do ideje sem prišel po debati tu na forumu...priznam sem bil kar skeptičen ob ogledu ameriškega testa 1000 nabojev,  sedaj ko sva z Maksom to izpeljala je dvom v pištolo izginu...saj so tud bolše za v roko naprimir, sam tud meni njeno delovanje največ pomeni, navsezadnje tud ni vsak ipsc tekmovalec prej nasprotno in za take uporabnike je več kot ok lahko se jo pa preprosto navadiš, kar dokazuje Maks na ipsc tekmah ko strelja z njo vrhunsko tako sem tud sam že streljav z njo in bil takrat presenečen nad njeno preciznostjo...pravzaprav so mi še največ pomenile iskrice v očeh predstavnikov firme po končanem preiskusu, ko hitro ugotoviš da so pri stvari z srcem... pištola je delovala brez zastoja čeprav sem jo muču tud z desno, levo roko in z otroškim prijemom pa mi jo ni uspelo spravit iz ritma...sam bi teško ustrelu jurja brez menjavanja rok pa sploh ne, tako ko je še Maks uskoču pa ni blo težav...niti se ni pretirano segrela, no ja zaklepa nisi mogu prijet več kot na dotik, ročaju se je pa čutila temperatura ampak čist obvladliva brez uporabe rokavic, po ohladitvi sem rastavu in pogledal vse normalno tud sledi obrabe nikjer, z pištolo so potem še streljali drugi brez zastojev...
Tako bom reku, dvoma v izdelek ni pa še dodatno jo pri Maksu vidim na tekmah kjer nima težav, fantje iz Arexsa se trudjo razvijajo dobivajo iskušnje pištola je ok navsezadnje bodimo ponosni to je vendar naš izdelek, kupte in pika.
 
Na sliki pištola uporabljena na testu.


Priponke Male slike
   
Odgovori
(26-11-2016, 23:34)jabolko Napisal: Verjetno je bilo to prvič pri nas izvededeno, do ideje sem prišel po debati tu na forumu...priznam sem bil kar skeptičen ob ogledu ameriškega testa 1000 nabojev,  sedaj ko sva z Maksom to izpeljala je dvom v pištolo izginu...saj so tud bolše za v roko naprimir, sam tud meni njeno delovanje največ pomeni, navsezadnje tud ni vsak ipsc tekmovalec prej nasprotno in za take uporabnike je več kot ok lahko se jo pa preprosto navadiš, kar dokazuje Maks na ipsc tekmah ko strelja z njo vrhunsko tako sem tud sam že streljav z njo in bil takrat presenečen nad njeno preciznostjo...pravzaprav so mi še največ pomenile iskrice v očeh predstavnikov firme po končanem preiskusu, ko hitro ugotoviš da so pri stvari z srcem... pištola je delovala brez zastoja čeprav sem jo muču tud z desno, levo roko in z otroškim prijemom pa mi jo ni uspelo spravit iz ritma...sam bi teško ustrelu jurja brez menjavanja rok pa sploh ne, tako ko je še Maks uskoču pa ni blo težav...niti se ni pretirano segrela, no ja zaklepa nisi mogu prijet več kot na dotik, ročaju se je pa čutila temperatura ampak čist obvladliva brez uporabe rokavic, po ohladitvi sem rastavu in pogledal vse normalno tud sledi obrabe nikjer, z pištolo so potem še streljali drugi brez zastojev...
Tako bom reku, dvoma v izdelek ni pa še dodatno jo pri Maksu vidim na tekmah kjer nima težav, fantje iz Arexsa se trudjo razvijajo dobivajo iskušnje pištola je ok navsezadnje bodimo ponosni to je vendar naš izdelek, kupte in pika.
 
Na sliki pištola uporabljena na testu.
In srečno sta živela, do konca svojih dni!
Odgovori
Še dobavo v vse strelske trgovine zrihtajo pa bo sploh fajn. Ne, da jo prodaja samo izbranih nekaj...
Odgovori
i have not no face buk .inot sea tha film :'(
Odgovori
Plenty reason to supscribe on face buk! :))
Odgovori
(27-11-2016, 12:36)spidi7 Napisal: Še dobavo v vse strelske trgovine zrihtajo pa bo sploh fajn. Ne, da jo prodaja samo izbranih nekaj...

Distributer je Slovarms, ki je seveda zadolžen za dobavo. Si se mogoče vprašal, da določeni trgovci ne izkažejo interesa po dobavi?
Odgovori
(27-11-2016, 14:33)NooB Napisal:
(27-11-2016, 12:36)spidi7 Napisal: Še dobavo v vse strelske trgovine zrihtajo pa bo sploh fajn. Ne, da jo prodaja samo izbranih nekaj...

Distributer je Slovarms, ki je seveda zadolžen za dobavo. Si se mogoče vprašal, da določeni trgovci ne izkažejo interesa po dobavi?

Ma ne se sekirat.
To je čisto normalno, da je ni mogoče dobiti za vsakim oglom. Saj tudi drugih pištol ni mogoče dobiti za vsakim oglom.
Vsaka poslovna operacija ("prodaja") nekaj stane tudi prodajalca. Zato je jasno, da je veriga lahko samo končno dolga.
Če bi distribucijo imelo dosti firm, bi se grizle med sabo in zniževale med seboj ceno.
Zaslužili ne bi nič, potem pa bi bil problem servisiranje in poprodaja.

Tako kot je, je čisto v redu. To je kapitalizem upedenal že v preteklih 150 letih.
Odgovori
(27-11-2016, 14:33)NooB Napisal:
(27-11-2016, 12:36)spidi7 Napisal: Še dobavo v vse strelske trgovine zrihtajo pa bo sploh fajn. Ne, da jo prodaja samo izbranih nekaj...

Distributer je Slovarms, ki je seveda zadolžen za dobavo. Si se mogoče vprašal, da določeni trgovci ne izkažejo interesa po dobavi?

Tudi če je trgovec zainteresiran, Slovarms proda pištolo le svojim izbrancem.
Odgovori
prva na seznamu če bom kupoval novo pištolo in za predlog komu drugemu.
Odgovori
Odlicno je bilo:)..sam se bil v ekipi polnjenja nabojnikov in prensanja tezkih arexovih štantov :)

Nekateri tukaj pa vidim da imajo vedno kaj za dodat..la ceprav jih ni bilo niti zdraven..
Odgovori
Čestitke Rex-u za prestani test. V svojem imenu se zahvaljujem Marku Paunoviču - strelišče Bum Bum, ki je omogočil strelski dogodek.
Včasih se pač v evforiji veličine dogodka pozabi na tiste, ki pri stvari bistveno pomagajo in se s tem ne hvalijo. Lp
Odgovori
(27-11-2016, 21:55)SitarBoris Napisal: Čestitke Rex-u za prestani test. V svojem imenu se zahvaljujem Marku Paunoviču - strelišče Bum Bum, ki je omogočil strelski dogodek.
Včasih se pač v evforiji veličine dogodka pozabi na tiste, ki pri stvari bistveno pomagajo in se s tem ne hvalijo. Lp

To je pa res, se takoj pridružim... bravo Marko Clap
Odgovori
Dance Dance Dance
Odgovori
Tudi jaz imam eno pripombo glede dogodka.... Pogrešali smo Kristjana s platojem piva....
Odgovori
Pivo (manevrsko ) je ostalo v predverju ?piškoti pa pred vhodom na streli šče ?
Odgovori
Tudi jaz se pridružujem in se zahvaljujem vsem sodelujočim za izveden test pištole. Tako se to dela in če pištolo pohvalita taka strelca kot sta Tine in Maks, potem definitivno ni slaba. Sedaj nihče več ne more reči, da je slišal od stare mame od prijateljevega prijatelja, da je pištola slaba, ker je narejena v Sloveniji. Bodimo raje ponosni na to, da znajo tudi naši fantje dati na že tako prenasičen trg izdelek, ki prav nič ne zaostaja za mnogo bolj zvenečimi imeni orožarske industrije. Zato si jaz, pa najbrž tudi drugi želim še več takih testov iz prve roke od ljudi, ki se na stvar spoznajo in jim lahko zaupamo, da je njihova ocena nepristranska.    Strelski pozdrav Božo
Odgovori
Clap
škoda mi je samo da je Rex prevelik za moje roke. Drugače bi bil že v zbirki.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)