Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. Strelsko srečanje ostrostrelcev
Spoštovani člani društva!

Vabimo vas na strelsko srečanje Društva ostrostrelcev v Ljubljani, ki bo

v soboto, 30. 04. 2016,
na strelišču v Ljubljani, na Dolenjski cesti 11,
z uradnim začetkom ob 9.00 uri.

Pomerili se bomo v sledečih disciplinah:
1. Pištola VK 25m, 20 strelov
2. Revolver VK 25m, 20 strelov
3. Pištola/ Revolver MK (22 LR), 20 strelov
4. VK puška, z optiko z mize 100m, 20 strelov (dovoljen sprednji in zadnji naslon)
5. MK puška z mize, daljnogled, 50m, 20 strelov (dovoljen sprednji in zadnji naslon)
6. MK puška z mize, diopter, 50m, 20 strelov (dovoljen sprednji in zadnji naslon)

Priponke
.pdf   ASZS - tekma2.pdf (Velikost: 348,07 KB / Prenosi: 250)
Odgovori
Zdravo!

Po tekmovanju bomo izdali potrdila panožne zveze ASZS o udeležbi na tekmovanju vsem tistim, ki jih potrebujejo za pridobitev nabavnega dovoljenja. 

lp Marko
Odgovori
Gospodje, lepo da organizirate tekmo...ampak razpis, bi pa lahko dali kakšen dan prej....da se človek malo pripravi...lp V.
Odgovori
In kaj ima to z ostrostrelstvom?
Brez zamere toda naslov me je zavedel.........
Odgovori
Zdravo!

Današnji rezultati

Priponke
.docx   Rezultati30.4.2016.docx (Velikost: 20,34 KB / Prenosi: 535)
Odgovori
Eek 
živi norci s temi rezultati!!! Čestitke "i tebi i tebi i tebi i... ma svima vama Nod ".

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
Meni pa stevilke ne gredo skupaj.
Recimo, zmagovalec Vk pistola 191 krogov.
5x 10 =50.
Potemtakem 15x9 = 135....na 50 podlage je 185, a ni tko?
Cetudi bi muse steli 11, se vedno ne pridemo na 191.
Zmagal je tudi v revolverju, s 187 tockami (5x10, ostalo torej 9, pa pridemo spet sam na 185)

Pa se kaksen primer bi se nasel tudi v drugih disciplinah....ali pa jaz necesa ne razumem?

Je pa res, da je tole dalec od ostrostrelstva.  Doh
Se jaz, k sem totalni greenhorn, sem v Sentjurju napokal 6x10... Whistle
Odgovori
(30-04-2016, 20:14)JRC Napisal: Meni pa stevilke ne gredo skupaj.
Recimo, zmagovalec Vk pistola 191 krogov.
5x 10 =50.
Potemtakem 15x9 = 135....na 50 podlage je 185, a ni tko?
Cetudi bi muse steli 11, se vedno ne pridemo na 191.
Zmagal je tudi v revolverju, s 187 tockami (5x10, ostalo torej 9, pa pridemo spet sam na 185)

Pa se kaksen primer bi se nasel tudi v drugih disciplinah....ali pa jaz necesa ne razumem?

Je pa res, da je tole dalec od ostrostrelstva.  Doh
X najbrž pomeni muš ("notranja" desetka)...
Odgovori
Ja, najbrz bo to.
Hvala za razlago.
Odgovori
(30-04-2016, 20:14)JRC Napisal: Je pa res, da je tole dalec od ostrostrelstva.  Doh
Če bi v Šentjurju s pištolo poknil 191, bi sedel na drugo mesto. Pa so bili tam zbrani praktično naj VK preciznjakarji (vsaj večina njih...)...
Odgovori
Nisem imel v mislih zmagovalca, ampak celotno lestvico, ce primerjas s prvimi petimi v Sentjurju....
Odgovori
Mkimogrede, naslov teme je precej "mimo".
Slučajno sem kliknil in vidim, da ne gre za nikakršno srečanje, ampak tekmo, kjer se tekmuje tudi v "mojih" disciplinah. Pa kakšen dan prej bi tudi lahko objavili. Ali pa je to namerno, da se zoži krog udeležencev? :))
Odgovori
(30-04-2016, 20:57)JRC Napisal: Nisem imel v mislih zmagovalca, ampak celotno lestvico, ce primerjas s prvimi petimi v Sentjurju....

Če ne bi bilo takšnih, ki na tekmah poknejo pod 180, potem tudi onih drugih (nad 180) ne bi bilo. Jaz načeloma izkažem spoštovanje do vseh udeleženih...  :-D
Odgovori
Saj pise strelsko srecanj  Whistle
Je pa res, ce vi prej objavili, bi najbrz tudi jaz prisel, saj je Dolenjka "moje" strelisce...tako, pa sem bil ze dogovorjen za eno delovno akcijo...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)